Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

który samochód na pierwsze uruchomienie gry


kamil1419

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z nimch najlepsza jednak silvia jest ;)

... a pajacyki? szerzą fale krytyki że HADESS się buja i lubi wypasione bryki...

nfsw_HADESS.png

niesłuszny ban na ggczacie? szukasz pomocy?

[email protected] wrazie niesłusznego banu lub ewentualnych poczynań niezgodnych z regulaminem proszę o mail a w przypadku prośby o unban proszę o stosowne uzasadnienie.

Opublikowano

Jeśli jeszcze nie wziałeś Silvi to bierz nissana 200SX, ma lepsze każde staty i faktycznie lepiej jeździ. Może trochę gorzej wygląda, ale gdy w niego zainwestujesz zrobisz całkiem dobrą maszynkę na start gry :P Włóż w tego 200 SX chociaż uliczne części, rób pościgi drużynowe i sprinty multiplayer (tory za długi, a pościgi pojedyncze to mała kasa i exp) Zbieraj kase na np. Clio z klasy bodajże D (ponoć bardzo dobrze jeździ) Nim będziesz mieć trochę więcej zabawy, potem zbieraj od razu na coś z klasy A chyba że chcesz się bawić w kupowanie aut co klasę. Jeśli chcesz szybko zarobić to jest bocik na wyścigi, z mnożnikiem który dostajesz na start wyrabia całkiem niezłe sumki.

Opublikowano

Rady?

Rób wyścigi tylko multiplayer- zbieraj kasę na auto, potem części drop na specjalnych trasach.

Takie mini info :x

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...