Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam coś takiego jak auto klikacz na klawiature


Kakan16

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szukam klikacza na klawiature żeby jak włącze gre to mi w grze np robił to wejde w gre i żeby mi klikał co sekunde z z z z z z z z z ciągle z Proszę o pomoc żeby tylko w grze też działało ; P

Opublikowano

Proszę ;)

 http://www.mpcforum.pl/topic/161158-tut-full-autoit-v3-tutorial/ 

 

Tutaj masz FULL poradnik o AutoIT, w którym łatwo zrobić taki "auto klikacz" jak to nazwałeś.

 

Powodzenia :)

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

@UP aż siedem linijek ?? dodałeś włącznik i wyłącznik pewnie, bo ja to napisałem w 3-4 linijkach ;)

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

lol... zapewne gra to Metin2?

A ja zaszaleję... zrobię nieco bardziej profesjonalną wersję :3

 

A macie kod (AutoIT):

 

HotKeySet("{F3}", "setsend")
HotKeySet("{F4}", "setdel")
HotKeySet("{F5}", "start")
HotKeySet("{F9}", "knc")

Global $sendkeys = "z", $delay = 1000, $state = False

Func setsend()
Local $input = InputBox("Klawisze", "Wpisz klawisze które program będzie klikał", $sendkeys)
If $input = "" And @error <> 1 Then
	MsgBox (16, "Błąd", "Nie wpisałes znaków"&@CRLF&"Klawisze zostają takie jakie były", 3)
Else
	If @error <> 1 Then $sendkeys = $input
EndIf
EndFunc

Func setdel()
Local $input = InputBox("Czas", "Wpisz co ile mają być klikane klawisze (w ms: 1000ms = 1s)", $delay)
If $input = "" or $input <= 0 And @error <> 1 Then
	MsgBox (16, "Błąd", "Niepoprawna liczba!"&@CRLF&"Zostaje przywrócony stary czas", 3)
Else
	If @error <> 1 Then $delay = $input
EndIf
EndFunc

Func start()
If $state = False Then
	AdlibRegister("wysylaj", $delay)
Else
	AdlibUnRegister("wysylaj")
EndIf
$state = Not $state
EndFunc

Func wysylaj()
Send($sendkeys)
EndFunc

Func knc()
Exit
EndFunc

While 1
Sleep (100)
WEnd

 

 

Ogółem 1060 znaków w 45 linijkach.

 

Sterowanie:

F3 - Ustaw wysyłane znaki (domyślnie 'z')

F4 - Ustaw odstęp między wysyłaniem (domyślnie 1000ms (1 sekunda))

F5 - Uruchom/zatrzymaj bota

F9 - Wyłącz program

 

10 minut roboty :]

 

Download .exe:

Kliknij - link bezpośredni

 

Skan programu

846331404756772371599.jpeg
Opublikowano

Nic nie kumam co i jak

 

W tym co podaliście nic nie jest istotne a to nie działa co dałeś kur** mać

co i jak co mam pobrać i nie lubie sie w nic bawić bo nie rozumiem i nie kumam

chce ustawić tylko żeby klikało z no to nie może być tak skomplikowane gg 32750249 . . .może przez teamviver zrobicie bo ja cie . . .

 

zzzzzz

Link : http://www.mediafire...qb57xlku6ys69s5

Skan : https://www.virustot...sis/1349779444/

 

Zaledwie 7 linijek kodu.. timer i sendkeys..

 

Prosze zrób żeby klikało co pół sekundy . . . no bo takto co 2 sekundy xD Prosze :P

 

Prosze somanyidiots zrób mi co pół sekundy żeby klikało strasznie szybko a nie co 2 sek ;)

Opublikowano

Nic nie kumam co i jak

 

W tym co podaliście nic nie jest istotne a to nie działa co dałeś kur** mać

co i jak co mam pobrać i nie lubie sie w nic bawić bo nie rozumiem i nie kumam

chce ustawić tylko żeby klikało z no to nie może być tak skomplikowane gg 32750249 . . .może przez teamviver zrobicie bo ja cie . . .

 

zzzzzz

 

Prosze zrób żeby klikało co pół sekundy . . . no bo takto co 2 sekundy xD Prosze :P

 

Prosze somanyidiots zrób mi co pół sekundy żeby klikało strasznie szybko a nie co 2 sek ;)

To naprawdę przykre, ale co jest trudnego w uruchomieniu programu?

Podał Ci dokładną instrukcje, użyj trochę mózgu i przynajmniej przeczytaj to co napisał Phoneix.

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

Proszę nie wysyłać mu już gotowych programów. Jak mówi opis działu, to jest dział dla chętnym nauczenia się "programowania" ludzi, a my mamy im pomóc np. dając linki do poradników itp.

 

Ja już dałem taki link, teraz wyślę ci go jeszcze raz

 http://www.mpcforum.pl/topic/161158-tut-full-autoit-v3-tutorial/ 

Przeczytaj to i zrób sobie co tam chcesz.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jak wszyscy gośćie powyżej tylko że trzeba zmienić parę znaków

Send("z")

Send("{enter}")

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...