Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[I] TU ZNAJDZIESZ INFO O CRASHACH W COMBACIE


Gryfek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piszę ten temat z powodu zwiększającej się ilości spamu w dziale CA. A więc:

 

 

Nexon coś spieprzył i teraz KAŻDY ma crashe więc skończcie spamować.

 

Proszę o tymczasowe podpięcie.

Opublikowano

ea jea ni mem charshowow

Combat Arms: Ranga: LTC2 K/D: 1.79 Clan: bez clanu Permy: REC7,MP7 Mod, Autumn G36E Valk. Nazwa: krawc

Opublikowano

up zgłoszone za wulgaryzm ( nie wisz co to jest )

 

a i ja np. mam mniej i zadziej crashe teraz co jest przyjemne w grze

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Pomocnik
Opublikowano

Ja mam sposób na crashe, i gitarja <3

beztytuuhca.png

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC!

 

╮(︿)╭

Opublikowano

Jeszcze raz...

Crashe wystepuja od poczatku istnienia tej gry, wiec to zadna nowosc, gdy ktos dostanie crasha ...

Pozdrawiam,

feavo.jpg

Sygna by bohomas.

 

Fak Jea! 50% ostrzeżeń ^^

Opublikowano

Jeszcze raz...

Crashe wystepuja od poczatku istnienia tej gry, wiec to zadna nowosc, gdy ktos dostanie crasha ...

Pozdrawiam,

 

Tak, tylko te crashy były z trzy na dzień, a ja sobie pogram z 3 minuty i mam crasha od piątku tak jest u niektórych, debug z chsell.

Opublikowano

Heh. Mi się wydaje, że wina nie leży po stronie nexona w całości. Mojemu kumplowi kiedyś crashowało jak cholera. Zrobił formata i od tygodnia ani jednego crasha. To jest tak jak z hackerami. Zniszczysz jednego, robią się dwa. Może zły przykład ale tak jest.

Opublikowano

Czy to jest kurde normalne, że po wyborze serwa mnie wypierdziela? 0.0

Tja, normalne. Nic na to nie poradzisz, musimy czekać do środy...

Opublikowano

Ale ja nie pojmę tych imbecyli z Nexona

Dają jakieś chujowe po*****e eventy które nie dosyć nie mają sensu i do tego są rozwalone !! rozwalają grę i wgl nie ma szału

Nie pojmuje ich

 

Opublikowano

Jeśli komuś crashuje gorąco polecam zrobić reinstal gry. Przed reinstalowaniem miałem crasha co minute. Zrobiłem reinstala i 0 crasha od 2 godzin grania. Naprawde polecam reinstala

Opublikowano

@Up: Nie chodzi o to czy ci działa czy nie działa. Chodzi o crashe.

 

Jeśli ktoś ma crashe to przeinstalować gre. Ja zrobiłem reinstala no i ani jednego crasha od dłuższego czasu.

Opublikowano

Po co taki spam w temacie ... pisze się tylko 1 post i zamyka skoro temat nie wymaga więcej... GBoost tylko pomoże a jak nie on to nic więcej nie poradzicie wklejanie plików czy cos w tym stylu nic nie da po prostu: nie którzy mają crashe, nie którzy nie i już.

674071459604241683421.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...