Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konkurs Własnych Prac Technicznych - szukam pomysłów


eXu

Rekomendowane odpowiedzi

Specjalista
Opublikowano

Cześć !

Widzę, że w tym dziele udziela się dużo osób, a więc pomóżcie mi ! ;))

 

W niedługim czasie startuje konkurs

"Małopolski Konkurs Własnych Prac Technicznych"

organizowany przez moją szkołę

Technikum Elektryczne nr 2 w Krakowie

 

Mam zamiar wziąć w nim udział, lecz poszukuje mądrych, a zarazem praktycznych pomysłów.

Myślałem nad kilkoma projektami takimi jak:

  • e-dziennik
  • plan szkoły w 3d
  • platforma edukacyjno-sprawdzianowa

 

Ale te projekty były w tamtym roku , a nie będę robił tego co było.

A na myśl nic mi nie może przyjść.

 

Więc zapodajcie jakieś pomysły z krótkim rozwinięciem ;)

Jak mi się spodoba i skontaktuję się z kimś na pw.

Jak będzie to jakiś super pomysł/plan to zapłacę ;)

Ale tylko będzie mnie stać na taką symboliczną kwotę ~15zł ;)

 

Głównie chodzi mi o to, żeby wykonać jakąś stronę z praktycznym zastosowaniem, może być aplikacja ;)

Ogólnie w dowolnym języku, mam pół roku czasu, więc jak czegoś nie bd znał to postaram się nauczyć ;)

 

A więc zapodawajcie swoje tematy ;)

Opublikowano

Ja mam parę pomysłów:

- Zrób zajebistą stronę Twojej szkoły,

- Możesz zrobić szkołę gdzie będą wszystkie zdjęcia ze stron w podręczniku (taka e-książka)

- Strona gdzie można dawać korepetycje przez internet (nauczyciel + uczeń lub uczeń + uczeń) oczywiście + kamerka,

- Strona z zadaniami domowymi lub coś w ten deseń,

- E-biblioteka (zamawiasz książkę przez neta lub rezerwujesz i jak będzie to możesz po nią iść)

Jak coś wymyślę to napiszę

Specjalista
Opublikowano

@daniel

-strona to za łatwe i nie praktyczne

-to nie jest praktyczne

-to wezmę do przemyśleń

-e-biblioteka już była mi podana na innym forum ;p

 

@tsauki

spacer po szkole w 3d już był ;( , tzn był 2 , albo 3 lata temu

Specjalista
Opublikowano

wybacz, mój błąd.

Ściągi to pod jakiś kątem oszustwo ...

 

Tutaj chodzi bardziej o automatykę,robotykę,INFROMATYkę szczególnie ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...