Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[FunnyMC][20slot][Up time 24/7][No-premium][Factions] Zapraszamy ;]


kam101101

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngFunnyMCDiamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: 94.23.242.100:29332

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 20

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

 

1337425569-U363900.png

Antirelog,Factions,Spamguard,World edit, (Oraz wiele innych)

1337425578-U363900.png

kam101-HeadAdmin

Noddy-HeadAdmin

1337425590-U363900.png

Serwer powstał 2012-10-07 Wiec nie czekaj tylko już teraz ruszaj na podbój minecrafta ;]

 

Dane Techniczne:

Ram: 1280mb

Procesor Intel xeon X6 2.2Ghz

Transfer: 1 Gbps

 

Wiec o Lagi sie nie martw ;]

Opublikowano

Niezle ale nie polecam tyle pe***** tam gra wiec nie polecam oni wymysla wszystko tylko zeby utrudnic gre jezeli chcecie grac na normalnym serverze to tego nie polecam bo tam graja takie dzieci takie ped**y ze serio nie da sie grac kogo kolwiek przyjmiesz do gildi to juz cie zabija i okrada gildie

;x

 

nie pOlecam serwera to tylko strata czasu.

Opublikowano

@Liszowski123

 

Sam zaczołeś .... Płakałeś jak jakaś tania dzifka(Spec.)bo ktoś cię zabił i ci claima zajął a potem zaczołeś przezywać wszystkich . Ogarnij się lepiej a nie do wszystkich skaczesz , ja się sam cieszę że ciebie to spotkało . A i jak nie umiesz grać normalnie to wogóle zrezygnuj z gry w minecraft bo to gra dla tych co myślą i umią przegrywać .

brak

Opublikowano

@Liszowski123

 

Sam zaczołeś .... Płakałeś jak jakaś tania dzifka(Spec.)bo ktoś cię zabił i ci claima zajął a potem zaczołeś przezywać wszystkich . Ogarnij się lepiej a nie do wszystkich skaczesz , ja się sam cieszę że ciebie to spotkało . A i jak nie umiesz grać normalnie to wogóle zrezygnuj z gry w minecraft bo to gra dla tych co myślą i umią przegrywać .

 

Sięgnij po słownik

 

Co do serwera do nie ogarnięta administracja, zła atmosfera, lagi w cholere.

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...