Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dedyk, FreeBuild + Survival, rekrutacja, rozbudowa, działki! f20.owncraft.pl:25001


RETTEVER

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pnge-intermania.pl SV + FB f20.owncraft.pl:25001 Diamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: f20.owncraft.pl:25001

de2zjo.gifTyp Serwera: FreeBuild

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Nie

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 14 + rozbudowa

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

%20LWC,%20WG,%20WE%20i%20inne%20

1337425578-U363900.png

RETTEVER, MaTT

1337425590-U363900.png

Poszukujemy moderatorów, kid-moderatorów i Budowniczych! Rekrutacja trwa

 

 

1336669726-U363900.png

Pomocnik
Opublikowano

Nie Polecam grać na serwerze !

 

Po pierwsze serwer zrobiony pod kasę z sms, jest tylko jeden sklep za itemy się płaci realną kasą (sms)

nie ma jobsów i sklepu z walutą z gry, na serwerze są może 2 budynki (ze spawnem) wynudowane

a reszta to dzialki, po za tym zero atrakcji itd...

 

A co gorsza serwer prowadzą jakieś dzieciaki tzn. nooby, debil chodzi i podpala sobie ogien na chodniku,

jak dedlem wziął eq i nie oddał tylko cześć, po za tym administracja spamuje jakimiś pierdołami typu "kupa" "klocek"

 

to tyle nie polecam tej "starszej" grupie graczy w Mc :)

Opublikowano

Serwer jest zajebisty.

Po prostu jacyś idioci starają się rozwalić ludziom grę na tym serwerze i włamują się na konta administracji.

Niedługo serwer powinien powstać na swoje owłosione nogi.

Do wieczora administracja chyba się wyrobi.

Jako gracz tego serwera nie pozwolę mu odejść z listy serwerów i będę go bronił jak tylko potrafię.

Z poważaniem.

~_Jablko_

 

 

PS:Proszę o cierpliwość.

 

Nie Polecam grać na serwerze !

 

Po pierwsze serwer zrobiony pod kasę z sms, jest tylko jeden sklep za itemy się płaci realną kasą (sms)

nie ma jobsów i sklepu z walutą z gry, na serwerze są może 2 budynki (ze spawnem) wynudowane

a reszta to dzialki, po za tym zero atrakcji itd...

 

A co gorsza serwer prowadzą jakieś dzieciaki tzn. nooby, debil chodzi i podpala sobie ogien na chodniku,

jak dedlem wziął eq i nie oddał tylko cześć, po za tym administracja spamuje jakimiś pierdołami typu "kupa" "klocek"

 

to tyle nie polecam tej "starszej" grupie graczy w Mc :)

Co ty pierdolisz?

1.Nie ma tutaj nic na kasę, jeszcze nawet vip nie został stworzony.

2.Sam masz 12 lat a oceniasz innych.

3.Administracja nie spamuje " Kupa " Tylko to ja ( jestem graczem) Gdy wchodzę na serwer to zamiast "cześć" pisze: GUFFNO! ( pewnie dostane za to opierdol :P)

Więc nie rozumiem twojego oburzenia.

Opublikowano

serwer niby on ale jest znowu to samo... dzieciaczki podostawali vipy .. eq diax i udaja nie wiadomo jakich to graczy... administracja nie dorosła do prowadzenia serwera bo nie moze zrobic go dla wszystkich a nie tylko dla tych ktorzy sie im podlizuja...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...