Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.3.2+][bez hamachi] sześcienna masakra [serwer podobny do kwadratowej masakry !]


Princ3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam !

mój kolega zrobił serwer podobny do kwadratowej masakry ;D

tutaj info:

sloty: 25

whitelist: włączona

potwory: włączone

nether: włączony

zwierzęta: włączony

ip: będzie podane przyjętym osobom na gg

serwer nie jest dedykowany, ale mój kolega będzie go włączał od razu po szkole

jutro start serwra jest o: 14:45 (07.10.12)

serwer nie jest hamachi !

 

mapa na której budujemy itp. jest ograniczona do 4000 kratek.

jest także 2 mapa na której zdobywamy surowce, tam się nie można budować i jest ona nie ograniczona.

nether oraz the end także nie jest ograniczony.

 

jest tylko 1 komenda:

/spawn

 

zasady [!!!!]:

1. nie kradnij (jest plugin, że jak stawiamy dirt na skrzyni i ktoś go zniszczy to możemy sprawdzić kto to był drewnianym kilofem, tak jak na kwadratowej masakrze).

2. nie griefuj.

3. można zabijać.

4. można tworzyć sojusze.

5. nie obrażaj innych graczy bez powodu.

 

w tym temacie składacie zgłoszenia wg. wzoru:

 

[b]wiek:[/b]
[b]imię:[/b]
[b]nick:[/b]
[b]czemu chcę tu grać:[/b]
[b]czy zapoznałem się z regulaminem: tak/nie[/b]
[b]gg:[/b]

princesygna.png
Opublikowano

[b]wiek:[/b] 15

[b]imię:[/b] Nie wiem po co wam imię moje, ale mam na imię Maciej.

[b]nick:[/b] konradowski8

[b]czemu chcę tu grać:[/b] Mam nadzieje, że spędzę tutaj dobry czas . szukam serwerwa gdzie można będzie pograć bez żadnych wyzwisk, kłótni kradzieży .

[b]czy zapoznałem się z regulaminem: tak/nie[/b] tak

[b]gg:[/b] GG? Wolałbym team speak (gg podam na pw jeśli się dostane )

Opublikowano

wiek:19

imię: Robert

nick: dresunok

czemu chcę tu grać: to jest glupie pytanie

czy zapoznałem się z regulaminem: tak/nie ta

gg: ymm wole na pw :)

Opublikowano

wiek: 15

imię: Damian ( :( )

nick:Antyk002

czemu chcę tu grać: bo chce :D

czy zapoznałem się z regulaminem: tak/nie Tak

gg: 24334483 ( nie uzywam)

[url="http://mag.racked.eu"][img]http://mag.racked.eu/image/357/Mmmm/mca.png[/img][/url] [url="http://mag.racked.eu"][img]http://mag.racked.eu/image/335/yyy..+mleko%21/mca.png[/img][/url]
[color=#FF0000][size=5][50][/size][/color] [color=#00FF00][size=5]Jea[/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][100][/size][/color] [color=#00FF00][size=5]Jea x2[/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][150][/size][/color] [color=#00FF00][size=5]Jea x3[/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][200][/size][/color][color=#00FF00][size=5] Jea x4[/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][250][/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][300][/size][/color]

Opublikowano

Wiek 12

Imię : Michał

nick mihers

czemu chcę tu grać bo to pewnie fajny serweR;)

nie mam gg sry

może być skype? nick michał.szczepaniak33 imię michał nazwisko szczepaniak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...