Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MasakryczneKwadraty ! [wyspa na oceanie] [WL] [10slot] [hamachi] [Szybkie podania]


Ex?

Rekomendowane odpowiedzi

Znawca
Opublikowano

1337425554-U363900.png

 

de2zjo.gifAdres IP: 5.166.242.51

de2zjo.gifTyp Serwera: Hardcore

de2zjo.gifHamachi Tak

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Tak i Nie

de2zjo.gifSloty: 10

de2zjo.gifBiala Lista: Tak :)

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifEnd:Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

de2zjo.gif

Sieci Hamachi:

MasakryczneKwadraty (pełna)

MasakryczneKwadraty1 (pełna)

MasakryczneKwadraty2 (pełna)

MasakryczneKwadraty3 (pełna)

MasakryczneKwadraty4 (wolna)

MasakryczneKwadraty5 (wolna)

hasło: 123

 

 

Pluginy: Wszystkie,które sa potrzebne sa...

 

DODATKOWE INFORMACJE:

 

Nowe pluginy:

Ghost - Dodaje on na serwer duchy.

Duchy te stawiają gdzie nie gdzie jakies pulapki,tabliczki itp.

Mogą też bić graczy, czaskać drzwiami itd.

Niektóre też są pomocne tz. daja graczom różno rakie itemy itp.

Sa one nie widoczone.

Storm - Plugin ten dodaje na serwer mocniejsze burze.

Czesto można dostać piorunem podczas takiej burzy, więc

lepiej nie wychodzić z domku ;)

 

Staram się aby serwer otwwarty był od godz 14:40 do ok. 22:30

lecz wiadomo nie zawsze jestem w domu..

 

 

 

Wzór podania:

Nick:

Wiek:

Staż w Mc:

Czy masz skype:

Czy mozesz krecic filmy z serwera na yt:

Dlaczego chcesz grac na naszym serverze:

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Nick : R0ckSt4r224

Wiek:14lat

Staż w MC: z pare lat ;)

Czy masz skype: Mam

Czy możesz kręcić filmy na yt : Moge

Dlaczego chcesz grać?: Bo chce se zagrać na kwadratowej masakrze i mi się nudze ;)

Opublikowano

Wzór podania:

Nick: robak1123

Wiek:14

Staż w Mc:od 1.4 beta

Czy masz skype:tak

Czy mozesz krecic

filmy z serwera na yt:owszem zapraszam: robak1223

Dlaczego chcesz grac na naszym serverze:będe kręcił odcinki z serwa, chce poznac nowych ludzi, lubię grać multiplayer!

:)

Opublikowano

Nick: Jakub

Wiek: 15lat

Staż w Mc: 1.1 beta już grałem

Czy masz skype: tak

Czy mozesz krecic

filmy z serwera na yt: wole zostawić to tym co się znają

Dlaczego chcesz grac na naszym serverze: Ostatnio grałem trochę z kolegami na ich serwerze i spodobało mi się połączenie układania klocków i długich rozmów. Napewno nie będe przeszkadzał i przyczynie się do dobrej atmosfery na serwerze.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick:MrHardCorowy

Wiek:13

Staż w Mc:Od 1.2 Alpha

Czy masz skype:Mam

Czy mozesz krecic filmy z serwera na yt:Nie

Dlaczego chcesz grac na naszym serverze:Dlatego , że lubię takiego typu serwery=)

87d8.jpg

Znawca
Opublikowano

Przepraszam ze mnie przyjmowałem podań lecz mam pewien problem z serwerem chodzi tutaj chyba o permission ( w czym jestem zielony ) A mianowicie gracz nie moze ani nic niszczyc (bez cuba) ani uzywac chatu ;x

Jeśli ktoś ma pomysł jak to rozwiązać to jestem otwarty na propozycje

 

PS. Wszyscy up zostali przyjeci ;) Gdy tylko uporam się z tym problemem.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Znawca
Opublikowano

PROBLEM ZAŻEGNANY !

ZACHĘCAM DO SKŁADANIA PODAŃ ORAZ DO GRANIA JESLI PRZYJĄŁEM TWOJE PODANIE

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Nick: CateXII

Wiek:15

Staż w Mc: hmm ciężko powiedzieć

:)

Czy masz skype: TAK -Brak mikro (do odwolania)

Czy mozesz krecic filmy z serwera na yt: nie znam się na tym

Dlaczego chcesz grac na naszym serverze: Uwielbiam takie servery:)

Opublikowano

Nick:GrubyTheBest

Wiek:14

Staż w Mc:1.2 Alpha

Czy masz skype:Tak

Czy mozesz krecic filmy z serwera na yt:Niezbyt woloe zostawic to tym co sie na tym znają

;)

Dlaczego chcesz grac na naszym serverze:Ponieważ Spodobał mi się Serwer i chcialbym na takim typie zagrac ;D

Opublikowano

Nick : promon1

Wiek:17 lat

Staż w MC: od alphy 1.4.1 ;)

Czy masz skype: mam nick promon4

Czy możesz kręcić filmy na yt : Mogę lecz mam tylko 500 widzów

Dlaczego chcesz grać?: Bo szukam ludzi do fajnej ekipy a taki serwer to poemat ;)

 

promon.jpg

 

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

 

 

 

default.jpgberserker.jpg

 

 

Zbieram---

 

 

 

 

999338181.png

 

 

animacjaw.gif

 

Opublikowano

nick : SawianPL

wiek :14

staż : 1,5 roku

skype mam ale brak mikro

jeśli chodzi o filmiki to niestety nie.

 

Chciałbym tutaj zagrać bo bardzo lubie takie serwery ;)

Opublikowano

Nick:Timan

Wiek:13

Staż w Mc:około rok

Czy masz skype:tak tylko mikro musze kupic (popsute)

Czy mozesz krecic

filmy z serwera na yt:tak moge ale mikro (popsute)

Dlaczego chcesz grac na naszym serverze:Szukam serwera na którym miło się gra i jest w typie kwadratowej masakry.

mikolaj1222.png
Opublikowano

Nick: Kapix147

Wiek:13, ( co do mojego głosu, to sami go ocenicie, przechodziłem już lekką mutacje )

Staż w Mc: Od wersji 1.4

Czy masz skype: Mam

Czy mozesz krecic filmy z serwera na yt: Mogę

Dlaczego chcesz grac na naszym serverze: Bardzo lubię Kwadratową Masakrę, i ogarniętych ludzi na niej, poza tym, kręcąc filmy z tego serwa, mógłbym zapoczątkować karierę na YouTube

Znawca
Opublikowano

Kapix i miku przyjeci ;)

Zapraszam do gry

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Znawca
Opublikowano

@up już dorabiam nowe sieci.

@2up Sciagnij skype to pogadamy ;)

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Nick:alexowaty789

Wiek:12

Staż w Mc:3 lata

Czy masz skype:Tak

Czy mozesz krecic filmy z serwera na yt: Wolalbym zostawiic to innym :)

Dlaczego chcesz grac na naszym serverze:Poniewaz gralem na Podobnym serverze i bardzo mi sie spodobal

Opublikowano

Nick:CebulkaMC

Wiek:13

Staż w Mc:2 lata

Czy masz skype:Taaaaaaak

Czy mozesz krecic filmy z serwera na yt:no pewnie

Dlaczego chcesz grac na naszym serverze:Bardzo chcialbym zagrac na kwadratowej masakrze,chce krecic filmiki,szukam dobrej zabawy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...