Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szescienny Mordor 2 [WL] [Surv] [PVP] DETYK Typu: Masakry


kubex001

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SERWER:

Szescienny Mordor [ REAKTYWACJA !! ]

IP: 212.244.101.186:25565

 

PODANIE:

NICK:

WIEK:

SKYPE:

STAŻ W MINECRAFT:

DLACZEGO AKURAT TEN SERWER:

COŚ O SOBIE:

 

 

PISAĆ :>

 

Opublikowano

NICK: CelsoJunior

WIEK: 15

SKYPE: Podam na PW jak pozytywnie rozpatrzysz podanie :)

STAŻ W MINECRAFT: od alphy 1.2.2.4[

DLACZEGO AKURAT TEN SERWER: Ponieważ wydaje sie ciekawy , i mam nadzieje ze nie bedzie udany:)[

COŚ O SOBIE: Mam na imie Marcin , pochodze z Żywca . Tak , stad skad pochodzi woda Żywiec Zdrój i piwo Żywiec :)

Opublikowano

NICK: CelsoJunior

WIEK: 15

SKYPE: Podam na PW jak pozytywnie rozpatrzysz podanie :)

STAŻ W MINECRAFT: od alphy 1.2.2.4[

DLACZEGO AKURAT TEN SERWER: Ponieważ wydaje sie ciekawy , i mam nadzieje ze nie bedzie udany:)[

COŚ O SOBIE: Mam na imie Marcin , pochodze z Żywca . Tak , stad skad pochodzi woda Żywiec Zdrój i piwo Żywiec :)

DODANY PODAJ SKYPE NA PRIV

Opublikowano

NICK: MrPanChirurg

WIEK:15

SKYPE: czipslejs

STAŻ W MINECRAFT: Gram od Alphy

DLACZEGO AKURAT TEN SERWER: Nigdy nie grałem na tego typu serwerach, i chciałbym spróbować

COŚ O SOBIE: Mam dobre poczucie humoru. Lubie współpracować.

Opublikowano

NICK:Shellerini

WIEK:13

SKYPE:demonolog_99

STAŻ W MINECRAFT:Beta 1.2_01

DLACZEGO AKURAT TEN SERWER:Chcialbym sprobowac tego typu serwer,bo mysle ,ze warto ;]

COŚ O SOBIE:Lubie pomagac innym,wspolpracowac z innymi i mam na imie Kuba :)

Opublikowano

Nick: Elvexon

Wiek:16

Skype:tak-podam gdy podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone

Staż w minecraft: gram od 1.7.2 beta, lecz ogarniam calego minecrafta

Dlaczego akurat ten serwer: podobaja mi sie takie serwery na ktorych wszyscy sa zaufani. Nie ma griferow (nie znam pisowni angielskiej), heaterow, zlodziei itp. Taka spokojna gra z kolegami mi sie podoba

Coś o sobie: Mam poczucie humoru, ale bez przesady. Jestem pomocny, uczciwy, leniwy ale tez pracowity - zalezy od tego co mam zrobic i od dnia ( jaki mam humor). Interesuje sie redstonem i ogolnie minecraftem. Umiem srednio budowac. Raczej nie zasmiece mapy.

Opublikowano

Nick:GruszekPie(Premium).

Wiek:14

Skype:Podam w trakcje gry :).

Staż w minecraft:2 lata.

Dlaczego akurat ten serwer:Lubię takie serwery.Można se normalnie pograć z kolegami,bez grifingu.

Coś o sobie:Mam konto na YT.Ten serwer może mnie troszkę wybić :).W końcu wiemy co zdziałała Kwadratowa Masakra.

Opublikowano

NICK:MinecraftLechu

WIEK:14lat

SKYPE:Tak

STAŻ W MINECRAFT:2lata

DLACZEGO AKURAT TEN SERWER:Bo lubię kwadratową masakrę :) i też chce nagrywać

COŚ O SOBIE:Mam 14lat lubię nakręcać filmy na yt i wo gule to lubię grać w mc :)

Opublikowano

PODANIE:

 

NICK: Deratyzator

WIEK: 11

SKYPE: deratyzatorvMinecraft

STAŻ W MINECRAFT:Od Aplhy

DLACZEGO AKURAT TEN SERWER: Ponieważ chciałbym spełnić mażenie i wejść na serwer typu kwadratowa masakra.

COŚ O SOBIE: Jestem Olivier . Lubie gry komputerowe grać na mojej konsoli xbox 360 ,

Lubie również grać w piłkę nożną.

eJxzSS1KLKmsSizJL1LQVfBILEpJzi_KL69U8M3MS00uSkwrSS3iggunKlhpcrkgtHCFpCbmKrjlF5UUpRYXKxhxGbsouBclFhdzGZmawrEhADq7ISA~.png

Pomogłem? Daj Like.

Opublikowano

PODANIE

NICK:GrubyTheBest

WIEK:13

SKYPE:Posiadam Chetnie Podam jak Zaczne Grac Oczywiscie ;)

STAŻ W MINECRAFT:Od Alphy

DLACZEGO AKURAT TEN SERWER:Wydaje MI SIĘ ON Ciekawy i chcialbym na nim zagrac ;)

COŚ O SOBIE:Mam na imie Bartosz Lubie Grać w MC będe cały czas prawie ze ON na serwie jak mnie przyjmiecie ;)

Opublikowano

NICK:En0iR

 

 

WIEK:12

 

SKYPE:Posiadam.Podam na pw

 

STAŻ W MINECRAFT:Beta 1.3_01

 

DLACZEGO AKURAT TEN SERWER:Ponieważ bardzo lubię tego typu serwery.A ten się ciekawie zapowiada

:)

 

COŚ O SOBIE:Mam na imię Mateusz.Lubie sporty,jestem pomocny i miły

 

Oceńcie sami.Nie będę błagał :P

Opublikowano

PODANIE

NICK:GrubyNS

WIEK:16

SKYPE:berecikns

STAŻ W MINECRAFT:2 lata

DLACZEGO AKURAT TEN SERWER:bo wydaje sie byc mily xD

COŚ O SOBIE:lubie pilke nozna

Opublikowano

NICK:promon1

WIEK:17

SKYPE:promon4

STAŻ W MINECRAFT:od alphy 1.4.1

DLACZEGO AKURAT TEN SERWER:bo szukam jakiejś fajnej "ekipy" do gry a taki serwer to mój ideał

COŚ O SOBIE:mam 17 lat mieszkam z rodziną no-life w minecrafta i lola co tu dużo mówić zwykły ze mnie licealista

 

promon.jpg

 

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

 

 

 

default.jpgberserker.jpg

 

 

Zbieram---

 

 

 

 

999338181.png

 

 

animacjaw.gif

 

Opublikowano

NICK: Gatoo130

WIEK: 15

SKYPE: Gatoo130

STAŻ W MINECRAFT: 2,5 roku

DLACZEGO AKURAT TEN SERWER: Ponieważ grałem na kilku podobnych ale padły i mam nadzieję, że ten będzie stabilniejszy.

COŚ O SOBIE: Mam na imię Sebastian lubię grać w minecrafta, w piłkę nożną. Interesuje się informatyką.

Opublikowano

NICK: MrNe7T

WIEK: 14

SKYPE: Podam jak by co na priv.

STAŻ W MINECRAFT: W skali 1/10... 9,5/10 (Nie ogarniam alchemii ;/ )

DLACZEGO AKURAT TEN SERWER: Ponieważ kocham Serwery typu Kwadratowa Masakra ;]

COŚ O SOBIE: Kocham biegać na 300m/100m ,a dla relaksu chodzę na basen i gram na Pc/Xbox'ie ;d

Opublikowano

NICK:micbar22

WIEK:15

SKYPE:micbar1234

STAŻ W MINECRAFT: od 1.8

DLACZEGO AKURAT TEN SERWER: ponieważ luie serwery tego typu

COŚ O SOBIE:Lubie mila atmosfere, jestem koleżeński, pomocny

Opublikowano

NICK:Dobry99

WIEK:13

SKYPE:Podam na priv jak co mam jeszcze TS3

STAŻ W MINECRAFT:od bety 1.3

DLACZEGO AKURAT TEN SERWER:Bo jak znać życie jest za*****ty a szukam takich serwerów ;p

COŚ O SOBIE:Nazywam sie Patryk mam 13 lat i lubie napierdzielać w różne gry typu minecraft , cs 1.6 ,GTA ;D

 

Prosze o szybkie dodanie na WL :)

sygnatura3.png

Opublikowano

NICK:DASTAR

WIEK:15

SKYPE:DOREK12

STAŻ W MINECRAFT:3 LATA

DLACZGO AKURAT TEN SERVER : PONIEWAZ SZUKAM FAJNEGO SERVERA TEGO TYPU

JESTEM OGARNIETY MILY I POMOCNY

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...