Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zablokować dostęp wejścia na dany teren grupie?


Keesh™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To nie to... :/ Bo to blokuje wszystkie grupy, a ja chcę tak jak na serwerach jail, że nie można przejsć do sektora B, gdy masz range A. Np. Może coś z WorldGuard'em?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Robisz Cuboid.

Jezeli chcesz zeby mogl wchodzic np. tylko ViP to robisz flage na tego cuba na wejscie "/rg flag [Nazwa cuba] entry deny" mozesz tez nalozyc flage exit , uniemozliwi to tepanie sie na ten cub przez graczy (gdy sie tepna nie beda mogli sie ruszac)

Kolejny krok sprawienie zeby ten ViP mogl tam sie poruszac, aby to uzyskac wpisujemy "/rg addmember [nazwa cuba] g:ViP" przy czym po g: moze byc jaka kolwiek grupa z permissions.

Dodatkowo jezeli nie chcesz zeby mogli niszczyc na tym cubie (grupa vip jest dodana wiec moga robic co chca) albo nakladasz drugi cuboid albo na ten ktory stworzyles w punkcie 1 nakladasz flage build "/rg flag [nazwa cuba] build deny"

 

Mysle ze wystarczajaco wyjasnilem sprawe i licze na cos w zamian ^^ +

  • 8 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

xxxxxxx

już mam sorka za mały spam ale napisze ja kto zrobić na 2 rangi:

/rg addmember [nazwa cuba] g:ViP

a potem /rg addmember [nazwa cuba] g:SVip

ok już sam sie domyśliłem sorka za odkopanie ale musiałem 

 

 

MODERATORZE NIE DAWAJ MI OSTRZEZENIA TERAZ TYLKO USUN POSTL PPLLSS

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

word Edit Word Guard !! 

Zapraszam Na Mój Serwer Minecraft 1.7.2-1.7.9

Posiadamy Gildie+Działki+SurvivalGames :)

IP: polskiserwermc.ench.pl

Zapraszamy Serdecznie :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...