Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DayZ]Jakie wersje musze mieć|Właźcie szybko !


Aceman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Mam szybko i krótkie pytanie. Jaką trzeba mieć wersje ? mam arma 2: Operation ArrowHead pójdzie mi dayz?

1374104818-U732898.png


Użytkownik MPCforum


Opublikowano

Tak, pobierz jeszcze tylko Arme 2 Free lub kup Arme 2 dla lepszej grafiki.

600925.png

Sygnatura niezgodna z regulaminem forum 'MPC Forum' rozdział XLVIII pkt. π.

Opublikowano

Tak, pobierz jeszcze tylko Arme 2 Free lub kup Arme 2 dla lepszej grafiki.

A wiesz może jak ściągnąć Mod DayZ?? gdy klikam Six coś tam co dalej mam kliknąć ?

1374104818-U732898.png


Użytkownik MPCforum


Opublikowano

Six-updater, trzeba wyszukać w zakładce mods @Dayz. Pobrać i zainstalować.

 

PS. Jeszcze jest coś o nazwie DayZ Commander, tylko nie wiem czy to jest tylko przegląd serwerów do DayZ czy pobrać też można. (chyba można)

600925.png

Sygnatura niezgodna z regulaminem forum 'MPC Forum' rozdział XLVIII pkt. π.

Opublikowano

Six-updater, trzeba wyszukać w zakładce mods @Dayz. Pobrać i zainstalować.

 

PS. Jeszcze jest coś o nazwie DayZ Commander, tylko nie wiem czy to jest tylko przegląd serwerów do DayZ czy pobrać też można. (chyba można)

A mógłbyś mi wpakować w rar i wrzuć na speedshare ?

1374104818-U732898.png


Użytkownik MPCforum


Opublikowano

Nie podałeś co a wiec:

 

Six-updater:

 

http://play.withsix.com/download

 

Dayz commander:

 

http://www.dayzcommander.com/

 

PS. Przycisk download do commandera jest na dole po prawej (zielony).

600925.png

Sygnatura niezgodna z regulaminem forum 'MPC Forum' rozdział XLVIII pkt. π.

Opublikowano

Nie podałeś co a wiec:

 

Six-updater:

 

http://play.withsix.com/download

 

Dayz commander:

 

http://www.dayzcommander.com/

 

PS. Przycisk download do commandera jest na dole po prawej (zielony).

Dobra pobieram po przez Torrent.

A gdzie znajde z crackowane serwery mógłbyś podać nie wiem ip albo coś w tym stylu ?

1374104818-U732898.png


Użytkownik MPCforum


Opublikowano

W tym ci nie pomoge bo nie korzystam.

600925.png

Sygnatura niezgodna z regulaminem forum 'MPC Forum' rozdział XLVIII pkt. π.

Opublikowano

Trzeba wrzucić do Army II. Uruchamia się włączając Arme.

600925.png

Sygnatura niezgodna z regulaminem forum 'MPC Forum' rozdział XLVIII pkt. π.

Opublikowano

Trzeba wrzucić do Army II. Uruchamia się włączając Arme.

Wpakowałem do Army 2 ale dalej nie ma serwera zombie tylko jakieś inne wojenne ? o co biega?

1374104818-U732898.png


Użytkownik MPCforum


Opublikowano

Ściągnij DayZ Commander, wejdź w settings - samo Ci zainstaluje.

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." ~Stanisław Lem

Opublikowano

Ściągnij DayZ Commander, wejdź w settings - samo Ci zainstaluje.

Ale dzięki temu mogę grać?

1374104818-U732898.png


Użytkownik MPCforum


Opublikowano

Dobrze może ja wcisnę moje 5 słów, Aby zainstalować DayZ'a wchodzisz na DayZ Forum i wchodzisz w lewą zakładkę na górzę. Jest ona związana z Alphą nie chce mi się teraz sprawdzać. I tam pobierasz jeden z 5 programów. Masz tak Six Uptadera, Six Launchera, Sixup jakoś tak i kracki i DayZ Commandera pobierz sobie któryś (Ja bym radził six Uptadera) I jak go pobierzesz odpal administratorem. I wejdź w zakładkę mody tam poszukaj moda o nazwie 'DayZ@' I go zainstaluj za pomocą prawego przycisku:) Jak to zrobisz poszukaj beta patcha Do Army Bo musisz mieć najnowszą wersję. 1.62(I dalsze cyfry) Jeśli to zrobisz to Six Uptader jednoczesnie pobrał Six Launchera który równie dobrze sprawdzi i zainstaluję to czego nie zrobiłeś. DayZ Commander jest pomocny do: Wyszukiwania serverów zmieniania wersji/beta patcha/mapy.

 

Co do tego żebyś mógł zagrać potrzebujesz: Army2 (Może być free) + Arma2 OA

1326728565-U383707.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...