Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[FB]Survival u Bambusa zapraszam s1.csrv.pl:59322


Waka Waka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: s1.csrv.pl:59322

 

de2zjo.gifTyp Serwera: Free-Build/Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 40

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

Status:buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

de2zjo.gif Bardzo dobra konfiguracja.

1337425578-U363900.png

Właściciel/HeadAdmin WujekBambus

Moderator:

AfgFireXxX

Sebols98r

kielb99

Polecam Serwer: AfgFireXxX to mój nick w grze

Opublikowano

Witam zgraszam sie na moderatora

 

Podanie

Imie:Dawid

Nick:Tayer

Wiek:16

Jakie komendy znasz:

Ortografia:Znam, czasami sie myle.

Jakie znasz pluginy:

Authme, Frakcje,w orldedit, guard.Duzo

Co zrobisz zeby serwer byl dobry:

Napewno będę na serwie 2h dziennie.Moze czasami wiecej.Bede lapal ludzi którzy grieffuja i spamuja(ban 10min)

 

Pozdrawiam TAYER

Opublikowano

Witam zgraszam sie na moderatora

 

Podanie

Imie:Dawid

Nick:Tayer

Wiek:16

Jakie komendy znasz:

Ortografia:Znam, czasami sie myle.

Jakie znasz pluginy:

Authme, Frakcje,w orldedit, guard.Duzo

Co zrobisz zeby serwer byl dobry:

Napewno będę na serwie 2h dziennie.Moze czasami wiecej.Bede lapal ludzi którzy grieffuja i spamuja(ban 10min)

 

Pozdrawiam TAYER

 

To nie jego serwer ....

A na serwer wbije

18925e2d71f54ed69f3497bc412fe769.0.gif

Opublikowano

TROOL EVENT (MÓWILIŚMY ABY ZOSTAWILI EQ) gucio wszedł w eq na własną odpowiedzialność

http://www.youtube.com/watch?v=JgI7Jk0BJnE&feature=plcp

Opublikowano

CHCIALBYM DODAC NA WSTĘPIĘ IŻ

MODERATOR NIE POSIADA OP ANI GM

czyli eq zdobyl legalnie jezeli ja sie dokogos tepam sprawdzic czy leci na x ray czy nie itp to na Chu* mnie zabijaja niektóre dzieciaki a potem z wielkim bulewersem ze nastepnym razem poszedlem po swoje eq i jezeli znou mnie atakuja zabijam -.-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...