Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak Szybko, Łatwo I Przyjemnie Zarobić na sztabkach!


IZZER

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na wstepie powiem ze bylo wiele takich poradnikow ale ten jest najwygodniejszy!!!

 

1.Bedziesz potrzebowal kamermoda link :

http://metin2mod.tk/ml2010sf.html

2. Wait hacka {WH} np :

http://www.mpcforum....thack-rivendel/

3. Robimy okolo 3 konta(moze byc wiecej )

4.Uruchamiamy gre

5.Robimy postacie i na nich gildie komenda /cguild (bedzie potrzebne 200k)

6.Teraz kazda postacia lecimy na inny duzy spot w m1 (moga byc rozne ch )

7.Klikamy f6 ustawiamy auto oddawanie expa oraz klikamy (on) przy DropHack(M)

8.Wpisujemy komende /mobber i klikamy start

9.Teraz samo rozwala i zbiera moby

10.Wystarczy przeleciec myszka po dropie i szkaty juz sa w eq (na 1 postaci zebranie sztabek to jakies 2-3 sek)

11.I jak zebralismy na 1 postaci to przelaczamy na 2 i znowu i tak ciagle,nie tzreba biega po spocie . Praktycznie nic nie robisz tylko machasz mysza

Oczywiscie czym wiecej metkow wlaczysz tym wiecej zarobisz (zalezy od kompa)

 

Mam nadzieje ze tut jest przydal :)

 

Licze na +++++++++++

To jest moj 1 poradnik wiec jesli popelnilem jakis blad prosze napisac.

Sposob tylko na Privy !! :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...