Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Unikalne Wojny Gildi][100 Slotów][0 Lagów][Autorskie Pluginy]CraftMiners! <---- Serwer na który czekały miliony!


Evolution.

  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba Ci sie serwer? ^^

    • Tak
      16
    • ujdzie
      5
    • Nie. dupcalski ;o
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

241757craft.png

16m6hy.png

1346003482__de2zjo.gifAdres IP : poland-craft.tk:25489

1346003482__de2zjo.gifTyp serwera : Survival

1346003482__de2zjo.gif Ilość slotów : 100

1346003482__de2zjo.gif Potwory : Tak

1346003482__de2zjo.gif PvP : Tak

1346003482__de2zjo.gif Premium : Nie

1346003482__de2zjo.gif Biała lista : Nie

13yh1li.png

Zgrany od kilku dobrych miesięcy.

:)

ibdp9u.jpg

- Jest możliwość kupna rang

- Na serwerze są zablokowane bugi, cheaty

- Pełnoletnia administracja zawsze Ci pomoże

To tylko niektóre atuty CraftMiners!

 

:)

Opublikowano

@UP

10 osób? Pomyśl zanim coś napiszesz.

A te na który czekały miliony to tylko hasło, żeby zachęcić do wejścia na serwer. ;)

Takie haslo reklamowe xD

 

.

Opublikowano

NIE WŁAŹCIE NA TEJ CHUJOWY SERWER. admin rozdaje vipy za dobre opinie... administracja nic nie ogarnia.

Pytam się grzecznie gdzie jest moje eq z 20 razy później napisałem "kurwa" i mnie zbanował... Koleś gada o waleniu konia i nic...

Jest 100 gildii wszyscy diax eq wgrali anty x-reya po 2 dniach serwera...

NIE POLECAM

p.s

na mpcforum mają z 10 takich tematów...

Opublikowano

@UP

Ogarnij...

Juz Ci napisałem raz. Nikt nie rozdaje vipow za dobre opinie. Masz jakiś dowód screenshot?

A pamiętaj, ze adminstracja za EQ nie odpowiada.

Opublikowano

taka mala rada dla wlascicela, radze nasepnym razem nie dawac tematu na mpc bo przewaznie sa tu same dzieci czekajace zeby zniszczyc zabawe innym i przez nie po woli lecz skutecznie serwer upada, wiec na przyszlosc radze zebys nie robil takich promoci na mpc bo choc to dobry serwis to dzieci sa tu najgorsze .

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@UP

MPCForum to najlepszy sposób na reklame. ;)

Teraz w dziale Publikacje Serwerów jest 300 osób...

Bez MPC w życiu serwera nie zareklamujesz. :P

A co do tego, że MPC to dobry serwis to się nie zgodzę. ;>

Nie będę mówił dlaczego, bo od kokosza pewnie bana dostanę, bo jego słowa nikt podważać nie może. :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...