Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ] PVP Serwer :)! Trenuj Ćwicz Zabijaj! WL on!


hokeista00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, Przedstawiam Wam serwer PVP :).

 

 

Co to jest?? Tutaj możesz potrenować PVP ( Players VS Players ) i doskonalić je. Na poczatek dostaniesz Diaxowe eq Prot 4 i Miecz sh5 + Zlote jabłka. :)

 

Dlaczego taki serwer?

Grasz może u skkf;a lub innym survivalu? Wszyscy cię leją? To ten serwer jest dla ciebie :).

 

Trenując możesz być jak DobraOwca :P : http://www.youtube.c...low=grid&view=0

 

Wzór zapisu na WL:

 

Nick:
Wiek:
Premka:
Grasz u skkfa?
Umiesz sie bic 
Czemu chcesz tu grać:

 

Sorry że napisałem tak nierozgarnięcie ale mam mętlik w głowie :) Można sie zapisac na WL :) IP podam po starcie.

Udzielam pomocy na PW

Pozdro dla zioma _Lupo_101 :>

 

DAJ LAAAJKA

Opublikowano

Wiek : 14

Premka : Nie

Grasz u Skkfa? : Nie

Umiesz Się bić : Tak (wygrałem turniej pvp na jednym serwie 200 slot)

Czemu chcesz tu grać : bo lubię się nawalać

Nick : tomczakzl

Opublikowano

Nick: LuiL

Wiek: 14

Premka: Nie

Grasz u skkfa?: Nie

Umiesz sie bic : Tak

Czemu chcesz tu grać: chciałbym pograć na serwerze PVP jeszcze nie grałem nigdy. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...