Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Zmiana ilości okien ładowania


.nismo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Pokażę Wam jak zmienić ilość okien ładowania.

Na nowym cliencie tych okien jest cztery, ja przykładowo ograniczę się do jednego.

Edytujemy plik /root/introloading.py

Idziemy do linijki 112 i mamy ten oto fragment tekstu:

chhnj4.jpg

Objaśnienie:

112 - Warunek, "jeśli mamy locale" - w tym przypadku mamy EUROPE

113 - Lista obrazów a raczej plików sub.

114-117 - Liczba porządkowa/ścieżka/folder/plik.sub

Na nowym cliencie okna z katakumb znajdują się w /locale/pl/ui/loading

No to można podejrzeć, jak wyglądają te pliki .sub:

ywy61u.jpg

Nie muszę chyba tutaj nic tłumaczyć, widać wszystko jak na dłoni (a przynajmniej powinno).

Wracając do introloading.py, tutaj dodajemy/odejmujemy linijkę tekstu. Należy pamiętać o zmianie liczby porządkowej.

Zostawiłem sobie jedną linijkę. Mam obraz "Trwa Ładowanie, Proszę Czekać" w swoim cliencie i tyle mi wystarczy.

Na koniec pakujemy root, wrzucamy do clienta i cieszymy się zmianą w swoim cliencie.

Jakby ktoś nie umiał, wpis na jedno okno:

http://wklej.to/0o24X

Ścieżkę można prosto zmienić, wystarczy mózg i edytor tekstu.

 

Tut nie jest z żadnego innego forum, przeglądając pliki clientowe natknąłem się na to i napisałem poradnik.

Zabraniam kopiowania na inne fora i udostępniania jako swoje.

Pozdrawiam, nismo.

1351279892-U721655.jpg
Opublikowano

A nie trzeba jeszcze zmienić tu?

   	 try:
           imgFileName=imgFileNameDict[app.GetRandom(0, 28)]
           self.loadingImage.LoadImage(imgFileName)

U mnie linia 118.

 

Wg mnie trzeba.

sygnatura2.png


Opublikowano

A nie trzeba jeszcze zmienić tu?

 	 try:
imgFileName=imgFileNameDict[app.GetRandom(0, 28)]
self.loadingImage.LoadImage(imgFileName)

U mnie linia 118.

 

Wg mnie trzeba.

W przypadku większej ilości obrazów - możliwe.

Propos jednego, to niepotrzebne, ja zmieniłem jedynie to co wyżej i działa.

1351279892-U721655.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...