Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Pochwal się statystykami,z pojedyńczej bitwy ;)


wilk2311PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Zakładam ten temat z myślą że mamy tu troszkę doświadczonych graczy :) Wklejajcie ss z podsumowania danej bitwy, nie całej postaci. Jedynym ograniczeniem jest minimum 30 killi ;) Proszę również o nie wystawianie statystyk osiągniętych cheatami, pokażcie swoje prawdziwe umiejętności.

Wiem że wyczyn to nie jest:

rekym.jpg

Moda proszę o podklejenie. A jeśli spodobają Ci się czyjeś statystyki wynagrodź go "Lubię To" ^_^

MOBO-Asus P8Z68-V/GEN3 CPU-Intel Core i5 2500K(4,7GHz)+SilentiumPC Fortis HE1225

GPU-2xAsus 7870 DCII HDD-Western Digital 500GB, SATA/600, 64MB

PSU-OCZ ZX-Series 850W SLI Modular PSU 80Plus Gold CASE-Zalman Z9 U3

RAM-Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3 NAP-Samsung DVD -/+ R/RW 22x

Opublikowano

http://battlelog.bat...r/LowPointerPL/

 

Przegląd profilu -> ulubione raporty

 

 

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/42400467/1/

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/41289731/1/

 

Jedne z moich lepszych raportów.14,17 i 13.50 k/d tego dnia wyjątkowo mi szło bo wykręciłem te 2 wynik i w 1 godzinę:)

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/43592922/1/

 

Kanonierka 24.0 k/d

Opublikowano

nie grałeś na x22 :D?

Yyy nie?

Popatrz sobie na moje staty na bblogu.Od samego początku mojej gry są bardzo podobne i nie ma jakichś skoków w k/d wynik na min itp.Jak chcesz mogę ci nagrać 5 min filmik jak gram :)

Opublikowano

wh w oczach ;d no co ty lajt, tak samo jak ja w csa xD ale to wgl inna gra.

Jeśli chcesz żebym ci zmontował demko wyślij je na pw. Robię to za darmo bo lubie. YOŁ '-'

Opublikowano

No przyznam, nieźle Ci idzie.

MOBO-Asus P8Z68-V/GEN3 CPU-Intel Core i5 2500K(4,7GHz)+SilentiumPC Fortis HE1225

GPU-2xAsus 7870 DCII HDD-Western Digital 500GB, SATA/600, 64MB

PSU-OCZ ZX-Series 850W SLI Modular PSU 80Plus Gold CASE-Zalman Z9 U3

RAM-Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3 NAP-Samsung DVD -/+ R/RW 22x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...