Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS]Takie tam kilka zabawnych ss'ów z wrpsp :P


b4rt4z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pierwszy screen shot przedstawia Adenaline na 3'cim slocie :P

 

1349550964-U384748.jpg

 

Drugie ss to kilka zabawnych nicków

 

1349551050-U384748.jpg

Brakuje tylko Pamiętników z wakacji :P

 

 

a na koniec dałem chyba najzabwniejsze SS :P

 

1349551140-U384748.png

1349551181-U384748.jpg

1349551205-U384748.jpg

 

 

PS: To już chyba wiecie dlaczego miałem takie laggi :D

Trololo... :DxD :P

 

1379095800-U384748.png

ExMod | ExMentor | ExChampion | ExMoT | Blue Member | Tagger

Opublikowano

ahahaahha dobre te ostatnie . Ale lagow praktycznie nie ma . No zalezy jeszcze bo mi tez czasami taki ping wskakiwal 2,5k . Ale tak normalnie sie trzyma od 36 do 79 . No ale like leci . A ten z adrenalina to normalne ja na 6 slocie u snipera mialem m134 a na medyku xm8 . To raczej spowodowane lagami na servie . Bo jak sie wbija wloskie dzieci to juz sie grac nie da ;p

BUM

Opublikowano

haha te nicki nawet pomysłowe, pewnie z klanu jednego byli? Brakowało jeszcze nicku: UkrytaPrawda itp

Jak to możliwe, że miałeś taki wysoki ping? Zawsze największy był z tego co pamiętam to 999.

Opublikowano

Siemka xD

Codo tych nicków to brakuje Ukryta Prawda :rolleyes:

HAHA !

A co do laggerów to naprawdę sporo ich pingi co najmniej 300 red :huh:

No niestety taki server a nie wina tych ludzi -,-

Pozdrawiam z severa "Sniper" <3

1357040469-U286162.png
Opublikowano

@tomasz5098

:D

 

@x_x_Sniper_x_X

75,6k Pingu o.O

Ty...

 

LAGERZE !! :DxD :P

1349551205-U384748.jpg

 

 

@Niebieskiii

3. Laguer xD

:DxD :P

 

 

1349551205-U384748.jpg

 

 

@down

gdyby tak było można było by zajebiście :D

 

PS:skąd ja znam tego moda...

hymm... juz wiem z mojego tut'a?? :DxD :P

1379095800-U384748.png

ExMod | ExMentor | ExChampion | ExMoT | Blue Member | Tagger

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...