Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na co zwrócić uwagę przy wyborze laptopa?


xenex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cóż w domu jestem raz na tydzień więc przydałby się laptop. Chciałbym kupić raz, a porządnie i dobrze.

 

Moje spostrzeżenia to :

 

*Matryca matowa nie odbija, i nie rozprasza obrazu

*Błyszcząca matryca daje efekt 'lusterka' i odbija przy niskim oświetleniu wszystkie rzeczy, co może rozpraszać podczas pracy.

*Wygodny touchpad, bo nie zawsze ma się przy sobie myszkę, albo port USB

*Dobre rozmieszczenie wtyków. I sporo portów USB

*Silny zawias ekranowy

 

 

Tak przy okazji pytając, jakieś propozycje laptopów ~15.5 cala +/- 2

z dobrym procesorem (najlepiej 4c, chociaż solidnym 2-3c nie pogardzę) ,

dość dużą ilością ramu 6,8 (ujdzie, jeżeli cena będzie fantastyczna)

Dedykowana karta graficzna to podstawa (szczególnie lubię ATI mimo tego, iż szybko się grzeją)

usb 3.0 (przynajmniej 1)

no i cóż, wygodny ^^ (i mam nadzieję solidny)

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

No cóż, procesor i grafika powinny iść ze sobą w parze. Za słaba karta graficzna w porównaniu do możliwości procesora nie pozwoli mu rozwinąć skrzydel.. i odwrotnie.

 

Cóż, budżet? elastyczny, coś koło 3000. Za bardzo dobry sprzęt da się naciągnąć, a za niezwykłą okazję mogę nawet zaniżyć :P wiadomo, im mniej tym lepiej ;D

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

Serio mi laptopa z HP polecasz?

 

Nie słyszałem wielu dobrych opinii o tej firmie, jako laptopy.

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

Serio mi laptopa z HP polecasz?

 

Nie słyszałem wielu dobrych opinii o tej firmie, jako laptopy.

 

Dlaczego nie? Firma HP, jest bardzo dobrą firmą wielu moich znajomych ma laptopy z HP i sprawują się bardzo dobrze.

6-crop-cr_rrxsqxw.jpg

Opublikowano

Moge też potwierdzić że laptopy HP pod względem wydajności nie są takie złe jak je przedstawiają.

Ich wadą jest to że się grzeją ale z dobrą podstawką chłodzącą jest dobrze.

1372333810-U137250.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...