Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.3.2]ForumowaMasakra(WL)(Hamachi)bez LWC(Kwadratowa Masakra, Youtubowa Wyżyna)


Gość Xand3s

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:Ganeraxis

Wiek:15

Jak długo grasz w MC:od minecraft beta 1.2_02

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze:ogarniętych ludzi, miłych i pomocnych adminów

Ogarniasz(w skali 1/10):8/10

http://www.pajacyk.pl/

Kliknij w zielony brzuszek pajacyka jeżeli pomogłem.

 

 

minecraftplayer.jpg

mpcforum.jpg

 

Posty:

50

100

150

200

250

300

 

Na minecraft.mpcforum.pl pod nickiem: GaneR

mca.pngmca.pngmca.png

Opublikowano

Nick:IceLaysPL

Wiek:13

Jak długo grasz w MC:1.7.3

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze:Spokojną grę bez Griferów..

Ogarniasz(w skali 1/10):9,9 - nikt nie jest doskonały.. ;)

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

Nick: MVozik

Wiek: 13

Jak długo grasz w MC: Od Alpha

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Fajna atmoswere i male lagi !

Ogarniasz(w skali 1/10): 10/10

x



Opublikowano

Nick: bartik246

Wiek: 12

Jak długo grasz w MC: z 10 miesięcy

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Klimat Kwadratowej Masakry.

Ogarniasz(w skali 1/10): 10/10

Opublikowano

Nick:TwistedPL

Wiek:15

Jak długo grasz w MC:1,5 roku

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze:wszystko co możliwe

Ogarniasz(w skali 1/10):8

Opublikowano

Nick: Andzio110

Wiek: 13

Jak długo grasz w MC: 1,7 roku.

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Małe lagi, miłą administracje i klimat Kwadratowej Masakry.

Ogarniasz(w skali 1/10): 10

Opublikowano

Nick: Drewniak

Wiek: 15

Jak długo grasz w MC: Za 3 miesiące dwa lata

:) 1,9 roku

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: 0 Lagów, fajnych ludzi <administrację też> , i klimat

:)

Ogarniasz(w skali 1/10): 9

Opublikowano

Nick:Kosamentor

Wiek:15

Jak długo grasz w MC: 3 lata

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze:miłych ludzi,miłych adminów,pvp,freebuild

Ogarniasz(w skali 1/10):9/10

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...