Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SZUKAM]Działającego injektora


davidson135791

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
http://www.mpcforum.pl/topic/736406-injector-injector-python-dll-by-padmak/

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc

Opublikowano

masz tu spis.może jeszcze niektóre z nich chodzą:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/370352-spiswielki-spis-injectorow/

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/163055-spis-spis-injectorow-dll/

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc

Opublikowano

masz tu spis.może jeszcze niektóre z nich chodzą:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/370352-spiswielki-spis-injectorow/

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/163055-spis-spis-injectorow-dll/

 

skad ja mam wiedziec które są do metka ?? :)

Opublikowano

skad ja mam wiedziec które są do metka ?? 

 

Zadaniem Injectora jest zainjectorować plik DLL do wybranego procesu. Wszystkie te Injectory dziiałają na Metinie.

ZAHONnaMPC-1339068796.png

Opublikowano

skad ja mam wiedziec które są do metka ?? 

 

Zadaniem Injectora jest zainjectorować plik DLL do wybranego procesu. Wszystkie te Injectory dziiałają na Metinie.

 

mhmm, dzięki

czekam na dalsze dpowiedzi, albo dodam może że potrzebuje injektora dzieki którym mógłbym odpalic m2fish 4.4 na kilku metkach (PL), ktoś iwe jak to zrobić ??

Opublikowano

Injector PerX, poszukaj w google znajdziesz link.

 

nie działa, a pozatym ktdodaje do tematu pytanie czy ktoś zna jakis aktualny sposób z blokowaniem hs i robienia obejścia?? (oprócz tego co sie pisze w notatniku metin2client..... bo ten sposób mi nie chodzi)

 

czekam na dalsze odpowiedzi

Opublikowano

Boże , święty nawet PerX nie potrafisz włączyć piszesz głupstwa .

Wszystko działa , tylko Ty jesteś idiotą i nie potrafisz włączyć .

nie działa...

a jeśli tobie działa to napisz mi dokładną instukcje

 

 

@@reff

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...