Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zbliżające się Hallowen-Kilka Pytań ; )


PowerIsHere

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ; )

 

Jak wiadomo Hallowen już się zbliża.... W tamtym roku na naszym Metinie zaczęło sie 27 Października, a od tej daty już nie wiele nas dzieli. Jest to Event, na którym będzie można ładnie zarobić i dodatkowo wybonować Eq, ale teraz mam do was parę pytań, ale najpierw przedstawię wam moje postacie:

 

-WP 75 Skille M8,M9,M6

-WP 52 Skille 3x M1

-Body 35 M2 M1

 

Prawdopodobnie event będzie wyglądał tak jak w tamtym roku... I mam do was pare pytań, a dokładnie:

1.Gdzie najlepiej dropić Dynie

2.Gdzie najlepiej dropić Czarodziejskie Różdżki.

3.Czy drop dyni przed teleportem do Red Lasu byłby lepszy od dropu w Komnacie z Lordem?

 

UP..... Mając oczywiście moje postacie do dyspozycji...

 

W tamtym roku :

-Dynie leciały ze wszystkich mobów ( Jak Szkat. Blasku)

-Czarodziejskie różdżki z Boosów i Metinów!

Opublikowano

A mógłbyś mi podać, jak to wyglądało w zeszłym roku ? Bo ja w mt2 zacząłem w tym dopiero ;/

 

@edit

bardzo Ci dziękuję

"Za te wszystkie wybryki teraz najmocniej żałuje

powiem tylko przepraszam , bo tylko tyle umiem"

Opublikowano

Jeszcze chyba nie podali żadnych info dot. eventu więc ciężko powiedzieć. Może wgl. zrobią inną koncepcję.

Pomogłem Ci? Napisałem fajny post? Kliknij Lubie To.
lew4.png

Opublikowano

Sądze, że nia ma zależności z czego dropi bardziej. Z każdego moba dropi tak samo.

Wybierz expowisko na twój poziom gdzie jest najwięcej potworów i masz odpowiedź gdzie ci dropnie najwięcej.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Jak będą dropić różdżki to drop z metinów w zwykłym lesie. Rok temu tam najlepiej dropiły, można było wybonować za to kilka itemków nawet :)

cg4h.png


Obecnie gram na prywatnym serwerze World of Warcraft - Sunwell.pl


Opublikowano

tylko że dynie sie mie oplacalo dropic geniuszu bo byly jako poty :>

Dropic różdźki z metków, bestów cztli body i M2.

Equalizerq_eune_51_5_logo.png


 


Shady

Opublikowano

panowie ale to nie jest na zasadzie 1 rozdzka-1 dynia? nie orientuje sie bo caly czas gralem na US i taki event mi obcy,bo patrzcie np dajmy ze tysiacami bedzie dropic dynie i co z tego jak rozdzek nie bedziecie mieli do nich?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...