Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Sprawdzanie ID zmianek oraz konfigurowanie Switch Bota w kamer modzie.


LajtQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dzis chce wam pokazac jak poprawnie sprawdzic i skonfigurowac switch bota w doslownie minute ;).

 

 

Zaczynamy.

 

1. Kupujemy zapas zmianek ;).

 

2. Klikamy "Inventory Manager" w naszym ekwipunku.

 

34il9jo.jpg

 

3. Szukamy na liscie "Zaczarowanie przedmiotu"

 

k2d3f9.jpg

 

4. Sprawdzamy ID zmianek i klikamy F8.

 

5. Wpisujemy ID w okienko z ID zmianek w Switch Bocie :).

 

6. Kladziemy przedmiot w ktorym bony maja byc zmieniane w ustalonym slocie. U mnie to jest slot zerowy. Czyli pierwsza kratka w ekwipunku ;).

 

2q8blhz.jpg

 

7. Klikamy Start i bot robi swoje :).

 

 

 

Mysle, ze pomoglem. Jezeli potrzebujecie jakis poradnikow jak cos dodac do kamera itd. piszcie w tym temacie a postaram sie napisac tutorial na wasza prosbe :).

Opublikowano

Dzięki, przyda mi się z pewnością.

beznazwy1hh.jpg
Jeśli chcesz się dowiedzieć jak zarobić ok. 2500 PLN brutto miesięcznie
w internecie, nie wychodząc z domu - na tej stronie wszystkiego się dowiesz
Pozdrawiam, reedy66.

Opublikowano

Nie ma problemu ;).

 

 

zrobisz poradnik jak dodac nowe eq do moda i fryzury ? ;)

ps:fajny tut ;p

.

 

Owszem zrobie wkrotce, do konca nastepnego tygodnia bedzie juz na mpcforum ;).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...