Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wanap-Craft [Dedyk 24/7] [FreeBuild] [Rekrutacja otwarta] [Swietne budowle] [No-Premium] ZAPRASZAM:)


milordPan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ng5av4.png

 

Serwer kochany przez wielu graczy Wanap-Craft.

Tym razem w wydaniu Free-Build.

 

Przeczytaj całą

reklamę,aby dowiedzieć się jak najwięcej.

 

****Info****

 

Czy chciałbyś dobrze się bawić, miło spędzić czas z przyjaciółmi, a zarazem budować wyobraźnie?

Wejdź do

świata pełnego różnorodnych atrakcji i przygód!

Możesz to zrobić już dziś dzięki naszemu serwerowi Free-Build.

 

****Serwer****

 

IP:192.166.219.44

Typ:Free-Build

 

PvP:Częściowo włączone

Moby i Zwierzęta:Włączone

White-list:Wyłączone

Sloty:20

DOBRA ZABAWA:100%

 

Serwer jest postawiony na profesjonalnym Hostingu dzięki czemu jest pozbawiony wszelkich lagów, cofek itp.

Gra jest bardzo płynna.

 

****Administracja****

 

-Nie daje żadnych item

+Zawsze pomaga

+Nie przeklina

+Łatwy i dobry kontakt

+Zawsze odpisuje

 

Do grona administracji zaliczają się osoby które są bardzo doświadczone i potrafią ogarnąć każdą sytuacje.

 

****Co u nas z najdziesz i co nas wyróżnia?****

 

-Na pewno event'y na każde święto

-Dobrą zabawe

-Świetną mape

-Profesjonalnie z konfigurowane plugin'y

-Uprzejmą i miłą administracjię

 

Serdecznie zapraszam wejdź i poczuj moc jaką daje gra multiplayer na naszym serwerze!!!

 

UWAGA!!

 

Na serwerze jest otwarta rekrutacja zgarnij ciepłą posadkę już dziś.

Opublikowano

Właśnie widać po ortografii że na pewno serwer nie będzie lepszy niż mój ale życzę powodzenia.

 

z konfigurowane = skonfigurowane

Opublikowano

Siemanko jestem ochotnikiem na posade Admina , umie ogarnac i ogólnie miałem kiedyś swój serwer i byłem tez adminem na innych serwerach , obecnie jestem surowy (bez żadnej posady)

Pisać gg bo tutaj nie za czesto jestem :43940418

Opublikowano

Witam zglaszam sie na posade moda,adma gram w mc od 2 lat mialem swoje serwery ktore mialy duza rozpoznawalnosc oraz graczy znam komendy wszystkie itp

mam 15 lat :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...