Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz]Średniowieczne życie [25slotów][NO-WL][3Frakcje][NO-PREMIU]


KUba9821345

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngParadiseCraftDiamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: 188.165.206.68:25625

de2zjo.gifTyp Serwera: 4Fun

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 25

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

%20Xauth,LifeMC,Totolotek,TreeAsist,Jobs%20%20oraz%20wiele,%20wiele%20innych.%20

1337425578-U363900.png

[HA] DelmaBoox [sGA]Ph2black [GA]IGIi282

1337425590-U363900.png

Na serwerze będzie podział na trzy frakcje:

- Persi(Pustynni)

- Rebelianci(Zielono-Czarni)

- Paladyni(Biało-Czerwony)

Każda frakcja ma oddzielne miasto, ale walczą na Jednej mapie !

Co można robić na serwerze ParadiseCraft ?

- Pracować

- Walczyć

- Zdobywać pożywienie

- Otwierać sklepy na targowisku.

- Zmienić historię Narodowości.

Tych rzeczy jest dużo, bardzo dużo.

Możliwe walki na surowcowej, tylko na surowcowej

 

Jeśli są chętni zakupu rangi VIP to zapraszam na Gadu....

 

Zainteresowanych zachęcam do napisania wiadomości z nickiem i kodem na gadu(20865086)lub Skype(danoszatorze). Na serwerze planujemy kręcić serię Minecraft.

Polecamy grać na Mineshaftersquared gdyż możemy widzieć skiny Administracji jak i można mieć swój skin nie mając konta premium.

 

 

Serwer otwieramy 05.10.2012r. o godzinie 20:00 !

 

 

 

 

kdt3ty.jpg

mhn4zs.jpgenmvza.jpglez3df.jpgwv45ax.jpghih6ri.jpgkp1tyj.jpg

 

 

 

1336669726-U363900.png

Opublikowano

imie Maciej - lat 15 prawie 16.zainteresowania Tf2.Diablo III .Mc . Siatkowka .Sport

 

Nick : Maciej Gadu : nie posiadam - polecam ts3 serwera a skype to chrumek123

 

Jeżeli to bd serw taki jak mowisz to chcetnie sie pisze

Opublikowano

imie Maciej - lat 15 prawie 16.zainteresowania Tf2.Diablo III .Mc . Siatkowka .Sport

 

Nick : Maciej Gadu : nie posiadam - polecam ts3 serwera a skype to chrumek123

 

Jeżeli to bd serw taki jak mowisz to chcetnie sie pisze

 

 

Serwer jest na White-List do 20:00, potem będzie bez WL. Musimy zrobić kilka drobnostek i możemy wprowadzać.

Opublikowano

hmm...

Walki tylko na surowcowej będą bez sensu.

Zrób cie lepiej tak aby członkowie frakcji się bić nie mogli a za zabicie gracza powinna iść kasa.

Powinny być specjalne areny na których będzie wojna miedzy nimi.

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...