Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wgrać Androida 2.3.X na LG swifta (gt540)


Michios

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Pobierasz to : http://chomikuj.pl/daw89er/Android/Programy/Micro+Android+Pack // Jest to obkrojone SDK Android

2. Pobierasz to : http://chomikuj.pl/Mahcinek/!+LG+GT+540+Swift/Sterowniki+USB // sterowniki

3. Pobierasz to : http://chomikuj.pl/cswojtas/*5bAndroid*5d+Wszystko+na+Tw*c3*b3j+telefon+z+Androidem!/Android%28Software%29/KDZ+Update+English // Program, przez który będziesz flashował 2.1 z fastbootem

4. Pobierasz to : http://www.mediafire.com/?n1iltu1hx0s3yxp // ROM z fastbootem

5. Instalujesz sterowniki, restartujesz kompa.

6. Wypakowujesz KDZ updater, masz tam aplikację WindowsEnabler. Uruchamiasz ją jako administrator. Teraz w dolnym pasku Windowsa powinna pojawić Ci się ikonka aplikacji, kliknij na nią. Powinno pisać ON.

7. Otwierasz KDZ Updater, ustawiasz na 3GQCT i DIAG. Klikasz okno wyboru pliku i szukasz ROMU z fastbootem.

8. Wyjmujesz kartę SIM MicroSD, włączasz telefon i ustawiasz debugowanie USB (Ustawienia/aplikacje/dla programistów/debugowanieUSB)

9. Podpinasz telefon i klikasz ten dupny przycisk w KDZ.

 

Jak już sobie z tym poradzisz, to podaj GG ;).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...