Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.3.2][NoPremium][NoWl][24/7] Kwadratowe Osiedle ! TEGO JESZCZE NIE BYŁO ! - Zamiast działek - mieszkania w blokach dla każdego gracza ! SPRAWDŹ !


Raqszpaq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Minecraft_Icon.png

 

Witam, chciałem Wam zaproponować grę na nowym serwerze:

Kwadratowe Osiedle

 

IP SERWERA: 178.32.200.50:8025

ważne: nowy gracz po wejściu na serwer i zarejestrowaniu się (/register hasło powtórz_hasło) musi wyjść i wejść z powrotem na serwer.

Inaczej może stracić itemy

 

 

Czym różni się ten serwer od innych ?

zamiast kwadratowej działki, gracz otrzymuje mieszkanie w bloku w którym może budować i mieszkać !

W własnym domu, tylko Ty możesz budować, skrzynie które postawisz w domu są dostępne tylko dla Ciebie !

 

Chcemy aby była tu zawsze miła atmosfera, banujemy dzieci które tylko co umieją robić to przeklinać.

 

No to może dane serwera:

Potwory i zwierzaki: OFF

Wl: OFF

Premium: OFF

PVP: OFF

Godziny działania: Całe dni i całe noce

 

Pluginy: (w formie komend)

/spawn

/home

/sethome

/msg

/warp

 

Kawałek osiedla:

2v991d2.png

 

 

Opublikowano · Ukryte przez Gamus, 3 Października 2012 - Brak powodu
Ukryte przez Gamus, 3 Października 2012 - Brak powodu

[19:15] Patryk Sobota: www.mineforsurv.ugu.pl

ip:s3.csrv.pl:11031

ogar admini

gram sam survival!

wbijaj

moj nick to papaja1998

kto odemnie pisac do mnie

Opublikowano

Mam problem nie moge sie zarejestrowac pisze "You have exceed the max number of registration for your account" mój nick Simson1998

Opublikowano

Server jest świetny! Pomimo prymitywnego poziomu pluginów (nie ma ChestShop i LWC) gracze są bardzo pomysłowi.

O ile mi się wydaje , na servie jest 9... albo 10 zbanowanych , gra około 40. Radzę więc nie oszukiwać , bo miecz jednego ze sklepikarzy lubi ciąć! xD

Opublikowano

Zapraszamy miłych i ogarniętych graczy !

Pisać poprawnie po Polsku na serwerze !

 

Jeśli jedyne co byś w życiu robił to grał - to najpierw się poucz, a potem wbij na serwer :)

 

Pozdro !

Opublikowano

Uwaga, dla wszystkich tych którzy ciągle pytają o piekło i potwory:

POTWORY I PIEKŁO NIE BĘDĄ WŁĄCZONE - jest to Kwadratowe Osiedle - żyjemy jak na osiedlu, a ja na osiedlu nigdy nie widziałem piekła, ani potworów.

 

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...