Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PORADNIK] Gdzie kupować, jak zainstalować.


Dr.V

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-599482-0-19825800-1349245942.png

Do DayZ potrzebujemy Army2 (lub Arma2 Free) i Arma 2 Operation Arrowhead. Najpewniej jest kupić w sklepie gry-online, za 50 złotych. Możliwości są również inne:

- Arma2 Free i Arma2 OA (najtaniej)

- Arma2 i Arma 2 OA (z oryginalną Armą2, nie darmową - będziesz miał lepszą grafikę)

 

Dodam również, że Army2 OA nie da się spiracić, także trzeba tą grę kupić ( co jest dla mnie dużym plusem, nie lubię piractwa. )

 

DAYZ COMMANDER

 

Możesz zainstalować DayZ Commander, który zrobi za Ciebie praktycznie wszystko. Zainstaluje beta-patcha, patch 1.6, Lingor Island, Takistan - no i DayZ. Bez Twojej ingerencji. Ty w tym czasie możesz iść na papierosa, na sracza, nie wiem. Ale zrobi za Ciebie wszystko.

 

SIX UPDATER

 

Tutaj wymagany jest angielski, niestety. Też zrobi za Ciebie wszystko, wystarczy wejść w zakładkę "Mods" i wpisać w wyszukiwarkę @DayZ. Wtedy naciskasz prawym przyciskiem, jest taka "zakładka" Actions, lub coś w tym stylu - i naciskasz install mod

:)

 

 

 

 

Wybaczcie, że trochę chaotycznie, ale piszę teraz ten poradnik, o 8 rano

:)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." ~Stanisław Lem

Opublikowano

Poradnik ładny. Ale jeśli ktoś nie wie gdzie kupić gre to nie powinien w nią grać.

 

@Edit

Ja sam na początku nie wiedziałem, myślałem że DayZ to gra standalone :)

No ale wiedziałeś gdzie szukać. A jeśli ktoś jest tak leniwy że mu się nawet w google wpisać nie chce, albo zaraz cracki. To mnie aż trzęsie.

600925.png

Sygnatura niezgodna z regulaminem forum 'MPC Forum' rozdział XLVIII pkt. π.

Opublikowano

Ja sam na początku nie wiedziałem, myślałem że DayZ to gra standalone :)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." ~Stanisław Lem

Opublikowano

Od paru osób wiem, że nie da się jej spiracić, nigdy sam nie próbowałem. Dzięki za wykrycie błędu... poza tym jak wprowadzam ludzi w błąd, to nieświadomie.

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." ~Stanisław Lem

Opublikowano

Poradnik dobry ale fajnie by bylo gdy bys podal linki

 

 

 

 

Poradnik ładny. Ale jeśli ktoś nie wie gdzie kupić gre to nie powinien w nią grać.

 

Diz...

GunzAlex.png
Opublikowano

Napisałem, kupić w sklepie gry-online :) Najpewniejsze, najtańsze, najszybsze.

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." ~Stanisław Lem

Opublikowano

Obecnie najtaniej na Allegro, kod w NoBox'ie za 62 zl za komplet :-)

... gry- online tez sprzedaja klucz przez NoBox'a , a taniej o 18 zl ;-)

TEKST MIESIĄCA - obecnie na forum jako"Mauurycy":

 

...WarZ jest troche słabsze i mniej rozwinięte od dayz

Opublikowano

Martina, jeśli masz klucz z allegro to przygotuj się na blokadę... przynajmniej ja tak miałem.

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." ~Stanisław Lem

Opublikowano

Co do tego kluczu na gry online, Radzę chwilowo nie kupować! Dziś kupiłem wgrałem i wyskakiwało że wirus jest:)

1326728565-U383707.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...