Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PVP][24/7][AUTORSKIE PLUGINY][NON-PREMIUM][50 SLOT][QUESTY][0 LAG]PVPCRAFT.PL


MroZuuu

  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba Wam si? taki typ serwera?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

q7rax.png

 

Witam, chciałbym was zaprosić na nowo powstały serwer PVP!

 

Zacznijmy od gry na serwerze, aby zacząć grę należy wejść na serwer, zarejestrować się używając komendy /register hasło powtórzhasło. Następnie przeczytać regulamin i inne informacje na spawnie. Potem wystarczy podejść do skrzyń z startowym eq, można je brać bez limitu, gdy wziąłeś eq udaj się do warpów i wybierz jedną z 3 aren, Następnie kliknij guzik, który teleportuję Cię na arenę. Na arenie walczysz z Graczami/Moobami/Bossami. Za zabijanie graczy/moobów dostaje się serwerowe pieniądze za które można kupić: Diamentową zbroję, Potiony, Enchanty do mieczy/łuków oraz wiele więcej.

 

 

I

AMlHX.png

 

 

 

GFgFY.png
pvpcraft.pl

dPZ8p.png
50

u4NPl.png
4FUN/PVP

1ymQy.png
NIE

xwXE4.png
TAK

CaoRV.png
takie jak serwera.

 

a6Vty.png

 

 

Mhomj.png

 

I1VbP.png

 

hYTb5.png

 

Nie chcemy wymieniać wszystkich ze względu na skopiowanie serwera.

 

 

v3X0x.png

[Adm]Adix94

 

[Adm]Berserker150

 

[Dev]TheJakubx

 

 

hMqRG.png

Opublikowano

Zejebisty serwer! Nigdy nie lubiłem pvp, ale jak wszedłem, zacząłem grać i poznałem administracje, to jakoś tak się przekonałem, co do pvp i wiem, że nie zmieniłbym serwera! Bardzo fajna administracja, a w szczególności gracz Berserker150, który jest zarąbistym budowniczym, miłym i inteligentnym graczem; Adix94 też jest fajny!

Opublikowano

Miałeś moda, zacząłeś zabijać graczy ze spawnowanym eq i teraz piszesz, że Administracja zabija najlepszych graczy? <facepalm>

Opublikowano

Bardzo fajny serwer i naprawdę godny polecenia ! Moja ocena to 10/10 :D

Administracja super , rozgrywka super , ogólnie wszystko jest tam zaj*biste ;)

s4ElBud.png
Opublikowano

Jutro startujemy z drugą edycją!

Lista zmian:

  • Nowa Maszyna = Zero Lagow!!
  • Reset mapy, itemow, magazynow Wszystkiego!
  • Dodanie nowego SMS shopu!
  • Polaczenie rangi SuperVIP oraz VIP!
  • Dodanie nowych aren!
  • Nowe Polskie komendy!
  • I wiele wiecej

Serwer najprawdopodobniej będzie działał jutro!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...