Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] Zmiana DMG broni - jest ale nie widać


Jooe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Mam pliki by taki_niesmiały, i gdy edytuje dmg np w mieczu na 1 lvl to jest ono widoczne gdy bije, ale gdy najade myszką na miecz obrażenia są takie same, czyli : 13-15 a zmieniłem dla próby na 2000-2100 i bije po 2,5k.

 

Tak samo jest z wbudowanymi bonami, daje na ludzi 40 to pisze dalej 15% w niebiańskim mieczu... ustawiam od 140 lvl dalej jest od 80.

 

 

Co zrobić, żeby było normalnie widać jak to zmieniam? Trzeba innego clienta?

The past has gone

 

Opublikowano

W clinecie też ustaw w locale_pl >item_proto

 

Ogólnie jak ustawisz w bazie to bonusy działają a za wizualną widoczność odpowiedzialny jest clinet

czyli tak jak ci napisałem

rozpakuj locale_pl w nim znajdziesz item_proto rozpakuj je i w nim edytuj podobnie jak w bazie

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Jak rozpakowujesz to rozpakowuje odrazu obydwa

Jak masz jakiegoś unpackera to wpisz Locale_pl i tyle on ci rozpakuje i w nim znajdziesz item_proto je tez trzeba rozpakować i dalej fobie edytujesz

Rozpakowane locale wyglada tak

kvea.jpg

 

A item proto tak tylko edytujesz podobnie jak w bazie

qaef.jpg

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Jak rozpakowujesz to rozpakowuje odrazu obydwa

Jak masz jakiegoś unpackera to wpisz Locale_pl i tyle on ci rozpakuje i w nim znajdziesz item_proto je tez trzeba rozpakować i dalej fobie edytujesz

Rozpakowane locale wyglada tak

kvea.jpg

 

A item proto tak tylko edytujesz podobnie jak w bazie

qaef.jpg

 

 

jak dokładnie nazywa sie program którym to robiłes?

The past has gone

 

Opublikowano

2 najbardziej popularne unpackery

http://www.mpcforum.pl/topic/193085-tutsprawny-paker-do-plikw-eix-i-epk-paker-do-mob-proto-i-item-proto/

Lub

metin2mod.tk

i tam masz w zakladce "inne"

 

A rozpakowane Item_proto otworzyłem notepad++

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...