Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.3.2][NoPremium][NoWl][24/7][SURVIVAL] REAKTYWACJA - ZIELONA DOLINA


Raqszpaq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2nd_minecraft_icon_by_gimilkhor-d36xhiv1.png

 

 

SURVIVAL !

Zielona Dolina

 

IP Serwera: 178.32.200.50:8025

 

 

Graj, kradnij, zabijaj, zdobywaj, PRZETRWAJ !

 

-Sloty: na razie tylko 10 ale będzie więcej !

-Typ Serwera: SURVIVAL

-Premium: Nie (ale jeśli masz to nie szkodzi)

-Administracja: BlackHerb

-Potwory : OFF Naszym wrogiem są inni gracze a nie potwory !

Zwierzaki : ON

 

Komendy:

/sethome - ustawia dom

/spawn - teleport na spawn

/home - teleport do domu

RESZTA KOMEND PODANA NA SPAWNIE !

 

Zapraszam !

 

 

Do moderatorów: Proszę o usunięcie wcześniejszego tematu, ponieważ serwer był w fazie budowy i były same złe opinie, teraz zostały zmienione pluginy i gra całkiem się zmieniła.

Opublikowano

Wbiłem na serwer , zobaczyłem na tabliczce ''Hackuw'' i wyszedłem . Taka moja historia

 

Serwera nie polecam , jeśli ktoś z teamu tak pisze , znaczy to że jest dzieckiem, a takiego admina nikt nie chce :)

Opublikowano

mam 17 lat, i pisze hackow a nie tak jak Ty to napisałeś gamoniu.

Czytać nie umiesz?

 

jestem blady z tego, jakie na tym forum są cymbały, co drugi to lepszy ^^

aż mi się śmiać chce jak ktoś nieraz wbije na serwer stąd.

 

Mpc schodzi na psy

Opublikowano

mam 17 lat, i pisze hackow a nie tak jak Ty to napisałeś gamoniu.

Czytać nie umiesz?

 

jestem blady z tego, jakie na tym forum są cymbały, co drugi to lepszy ^^

aż mi się śmiać chce jak ktoś nieraz wbije na serwer stąd.

 

Mpc schodzi na psy

 

Czy ty tylko obrarzac potrafisz??

 

Co do mojego bana X-ray nie mialem to ze kopalem raz w ta a raz w tamta strone i po okolo 30min gry(kopania) mialem okolo 20zelaza i troszke innej surki to nie znaczy ze odrazu mam x-ray

 

Gdybym chcial to bym sobie nakopiowal ale wtedy gra jest bezsesowna

 

Pozdro Servera nie polecam

To jest moje zdanie i nie wysylaj mi wiecej na pw czegos takiego

Cyt.

,,cwel

 

masz po ryju kutasie"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...