Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Jak odzyskać dane do zmiany chasla


lukis9987

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli zapomniałeś chociaż jednej rzeczy której wpisywałeś przy rejestracji to nie możesz zmienić/przypomnieć hasła. Jedynym rozwiązaniem pozostaje Ci napisanie do supportu chociaż to jest support Nexon i mają w głębokim poważaniu większość wiadomości.

Opublikowano

Jeśli zapomniałeś chociaż jednej rzeczy której wpisywałeś przy rejestracji to nie możesz zmienić/przypomnieć hasła. Jedynym rozwiązaniem pozostaje Ci napisanie do supportu chociaż to jest support Nexon i mają w głębokim poważaniu większość wiadomości.

 

Da radę, da panowie, ponieważ sam zmieniałem. Wystarczą dane do innego konta i trochę czasu, oraz mózgu. Widziałem ten sposób, na mpgh, tylko teraz ciężko będzie to znaleźć. Ps. Piecu jest świadkiem, ponieważ sam wysyłał mi link do tego sposobu, i pisałem do niego z konta, gdzie zmieniałem hasło : P

9368_gold.png

Opublikowano

JUŻ NIE MA!!! Sam dane odzyskiwałem ale to było parę miesięcy temu...

 

Ja nie odzyskiwałem danych, tylko zmieniałem hasło danymi do innego konta.

W taki sposób nawet hacknąłem konto w CA

9368_gold.png

Opublikowano

A ja dodam, że hasło to się piszę tak: hasło a nie chasło. Słownika się poucz. A tak po a tym jak piszesz coś na forum z błędem to ci samo pokazuje, tak ciężko to sprawdzić i poprawić? Ja mam problemy z ortografią i stwierdzoną dysortografię, a jednak potrafię upilnować błędów i zdarzają mi się bardzo sporadycznie jak występują. A taki banalny błąd to trzeba chyba tylko siedzieć i nic nie robic. W 2 klasie podstawówki mnie tego uczyli. Teraz jestem w 3 GIM i dalej pamiętam, że hasło, hałas, harcerz, herbata pisze się przez samo "h". Więc przestań siedzieć przed CA i rusz dupę do szkoły. Lepiej na tym wyjdziesz!

Moja ulubiona broń to

M4A1 Sopmod

M416 CQB Cammo

M417 SB

Minigun

Lubie grać jeszcze wszystkimi M32

Opublikowano

Ja nie odzyskiwałem danych, tylko zmieniałem hasło danymi do innego konta.

 

Mnie też się wydaje że to jest nieaktualne i obecnie nie da się zmienić hasła jednym lub drugim sposobem, to samo z odzyskiwaniem danych do konta.

Opublikowano

Mnie też się wydaje że to jest nieaktualne i obecnie nie da się zmienić hasła jednym lub drugim sposobem, to samo z odzyskiwaniem danych do konta.

 

Jeżeli się nie spróbuje, to nie będzie pewności .

9368_gold.png

Opublikowano

A ja dodam, że hasło to się piszę tak: hasło a nie chasło. Słownika się poucz. A tak po a tym jak piszesz coś na forum z błędem to ci samo pokazuje, tak ciężko to sprawdzić i poprawić? Ja mam problemy z ortografią i stwierdzoną dysortografię, a jednak potrafię upilnować błędów i zdarzają mi się bardzo sporadycznie jak występują. A taki banalny błąd to trzeba chyba tylko siedzieć i nic nie robic. W 2 klasie podstawówki mnie tego uczyli. Teraz jestem w 3 GIM i dalej pamiętam, że hasło, hałas, harcerz, herbata pisze się przez samo "h". Więc przestań siedzieć przed CA i rusz dupę do szkoły. Lepiej na tym wyjdziesz!

nie wpierdalaj się do mojej ortografii cioto co cie to obchodzi jaj ja pisze spieszyło mi się i nie zważałem na błędy tak komentarz wsac sobie w dup

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...