Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc]Płyta główna, procek i grafika do 1000zł ;P


Mounteck

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie pomóżcie wyszukać takowy sprzęt. Ma służyć do grania itp.

 

Mam też takie pytanie, czy zasilacz 400W wystarczy ? :P

 

Najlepiej proszę podawać nazwy podzespołów, ale jak ktoś może to link mile widziany :)

Opublikowano

To

 

Procesor 382 zł

Karta Graficzna 365 zł

Płyta główna 187,01 zł

 

Trochę boje się że 400W to troszkę za mało jak na phenoma ale jeżeli nie będziesz robić oc, ani nie będziesz próbował odblokować dodatkowych 2 rdzeni to raczej styknie. I jeszcze pytanie czy ram masz , i czy do twojej obudowy wejdzie płyta w standardzie ATX

6-crop-cr_rrxsqxw.jpg

Opublikowano

Obudowy niestety nie jestem wstanie podać, ponieważ aktualnie jej nie mam (to znaczy jest już dawno zakupiona, tylko nie mam jej w zasięgu ręki) :P. Co do ramu, są to jakieś Kingstony

Opublikowano

@ref

Co myślicie o tym procku ?

http://www.morele.net/procesor-amd-fx-4100-socket-am3-64bit-3-6ghz-95w-cache-12mb-box-fd4100wmgusbx-425680/

Opublikowano

Nie, procesory fx sprawdzają się tylko od modelu 8120 i w zwyższ... Bierz to co ci dałem. Kiedyś dokupisz lepsze chłodzenie na niego i mocniejszy zasilacz i odblokujesz 2 dodatkowe rdzenie ;)

 

@igordyw może i lepsza ale za to droższa chociaż jeśli weźnie tą http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-radeon-hd7770-1024mb-rev-2-0-gv-r777oc-1gd-456181/ to przekroczy budżet o 38 zł a różnica będzie jakieś 10 może 15 fps.

6-crop-cr_rrxsqxw.jpg

Opublikowano

A ta karta:

http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-radeon-hd7770-1024mb-rev-2-0-gv-r777oc-1gd-456181/%C2%A0%C2%A0to

 

edit:

sorry, zla podalem o to mi chodzilo:

http://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-11202-00-20g-456104/

Opublikowano

A ta karta:

http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-radeon-hd7770-1024mb-rev-2-0-gv-r777oc-1gd-456181/%C2%A0%C2%A0to

 

edit:

sorry, zla podalem o to mi chodzilo:

http://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-11202-00-20g-456104/

 

Ta sapphire ma słabiej taktowany rdzeń graficzny... Ona ma 800mhz , a tamta od Gigabyte ma 1050 mhz ;)

6-crop-cr_rrxsqxw.jpg

Opublikowano

No i co z tego? To są tak podatne na o/c karty, że na szafirku nawet więcej zrobi.

 

Jak koleś chcę po kosztach to niech obluka dobre fora komputerowe (np. bmk) i używkę i3 530/550 z mobo dostanie za 350zł już.

Opublikowano

To

 

Procesor 382 zł

Karta Graficzna 365 zł

Płyta główna 187,01 zł

 

Trochę boje się że 400W to troszkę za mało jak na phenoma ale jeżeli nie będziesz robić oc, ani nie będziesz próbował odblokować dodatkowych 2 rdzeni to raczej styknie. I jeszcze pytanie czy ram masz , i czy do twojej obudowy wejdzie płyta w standardzie ATX

Czy na prawdę jest z cb taki głąb? Nie każdego Phenoma II 9xx można odblokować do x6 tylko model 960T ma taką możliwość bo ma zablokowane 2 rdzenie Zosama (czy jakoś tak) fabrycznie gdyż były nie stabilne

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

No i co z tego? To są tak podatne na o/c karty, że na szafirku nawet więcej zrobi.

 

Jak koleś chcę po kosztach to niech obluka dobre fora komputerowe (np. bmk) i używkę i3 530/550 z mobo dostanie za 350zł już.

 

Zrobi oc i walnie mu zasilacz...

6-crop-cr_rrxsqxw.jpg

Opublikowano

@Up

Nie koniecznie jego zasilacz jest lepszy od mojego "No name", a ja jakoś zrobiłem duże oc na 6770 i nic się nie stało do tej pory

1372333810-U137250.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...