Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.3.2][Majkrafci][250 SLOTÓW][DEDYK][SURVIVAL+FRAKCJE][NON-PREMIUM][NO-WL]


xMarco1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

beznazwy1.png

 

de2zjo.gif IP: mc.majkrafci.pl:25565

de2zjo.gif Typ: Survival+Frakcje

de2zjo.gif Potwory: Tak

de2zjo.gif Zwierzeta: Tak

de2zjo.gif Nether: Tak

de2zjo.gif PvP: Tak

de2zjo.gif Sloty: 450

de2zjo.gif Premium: Nie

 

 

 

Pomoc w Frakcjach

 

 

/f list - lista Frakcji na Serwerze

/f who/show - informacje o Frakcji

/f power - stan Twojego "power'a"

/f join NazwaFrakcji - dojscie do NazwaFrakcji (tylko wtedy gdy dostales zaproszenie)

/f leave - wyjscie z Frakcji

/f c - zmiana chatu Frakcji

/f home - teleportacja na homa Frakcji

/f create - utworzenie Frakcji (by utworzyc Frakcje na majkrafci musisz posiadac Gracza+)

/f desc - opis Frakcji

/f tag - zmiana nazwy Frakcji

/f open - otworzenie Frakcji (gracze moga dolaczyc do Frakcji bez zaproszenia)

/f close - zamyka dołaczanie bez zaproszen do Frakcji

/f invite NickGracza - zaprasza do Frakcji NickGracza

/f deinvite NickGracza - cofa zaproszenie NickGracza

/f sethome - ustawia home Frakcji (moze ustawic Admin lub Mod Frakcji)

/f claim - zabiezpiecza teren 16x16 dla Frakcji

/f unclaimall - odbezpiecza wszystkie "tereny 16x16" , ktore Frakcja posiadala

/f kick NickGracza - wyrzuca NickGracza z Frakcji

/f mod NickGracza - NickGracza otrzymuje Moderatora Frakcji (moze go dac tylko Admin Frakcji)

/f admin NickGracza - oddanie Administratora Frakcji dla NickGracza

/f title NickGracza - nadanie tytulu dla NickGracza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

survivalga.gif

 

 

Potrafisz walczyc to jest wlasnie event dla Ciebie!

Event bedzie sie odbywac na arenach Survival-Games bedziemy pisac na,ktora arena wejsc w danej chwili!

Głowna wygrana VIP,beda jakies tez inne nagrody takie jak XP i itemy w grze.

Na event nie trzeba sie zapisywac,wystarczy byc w Sobote o godzinie 15:00 i wejsc na arene.

Gra bedzie na punkty na jednej arenie bedziemy grac 5 rund,czyli 5 gier Survival-Games.

Punkty beda zapisywane kto zdobedzie ich najwiecej wygra VIP czyli glowna nagrode!

 

 

 

ScreenShot's

 

 

b4c0eb18526e3.png

 

 

 

67cbb29e29092.png

Opublikowano

Serwer super, pamiętam jak grałem tam na 1.2.5, jedyny błąd był taki że nie było anty-reya ; C

sygnaturapodolski1.png

By WhiteBoy

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...