Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

★ [DL] Średniowieczna mapa na serwer ! [HOT]


Hydra`

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, przedstawiam wam super mapkę pod względem średniowiecza, mapa nadaje się na serwer :P

Są tam budynki, działki o dużych wymiarach, działki vip, zamek, komnaty, lochy, targi - bazar. Jest tam tego o wiele więcej wszystko co przypomina średniowiecze.

Mapa była kiedyś robiona na serwerze EasyCraft może ktoś z was kojarzy

:)

Jako iż mapa jest mi zbędna to udostępniam wam ją.

 

Mapa wymaga kompresji, została ona wykonana w 99% prze zemnie i starą ekipę na rzecz serwera

Serdecznie zapraszam do pobrania

:)

 

Pobierz:


https://rapidshare.com/files/125902341/Średniowieczna mapa by Arcros i ekipa.rar

 

Skan:


https://www.virustotal.com/file/bb02aca7e2e50a02a67f5eb6369424e5663ec60c2fcde3fc158b32ec4c45b5ef/analysis/1337261512/

 

Screen'y -

 

 

b9ovl0.jpg

 

3erzee.jpg

 

 

Opublikowano

No wow kolego... Super mapka pobierać! :D

Musiałeś to dlugo budować.

I like it!

Ok 4 dni, w 10 osób ^^

----

Dodano 2 screeny z mapy :P

Opublikowano

Pamiętam ten serwer, fajnie było :) Ile czasu budowaliście?

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." ~Stanisław Lem

Bywalec
Opublikowano

Ciekawa mapa, ale czy to wszytko? Gdzie jest proponowany przez twoją ekipę spawn? Bo na razie to wygląda tak hmm... może inaczej, nie wyróżnia się z tłumu, ale rzeczywiście trochę się napracowaliście więc like.

Czekam na następne wersje, ale dodajcie np. jakiś zamek.

5jJNSGS.png

Opublikowano

Ciekawa mapa, ale czy to wszytko? Gdzie jest proponowany przez twoją ekipę spawn? Bo na razie to wygląda tak hmm... może inaczej, nie wyróżnia się z tłumu, ale rzeczywiście trochę się napracowaliście więc like.

Czekam na następne wersje, ale dodajcie np. jakiś zamek.

To było budowane hmmm ? z 1.5 roku temu chyba xD więc następnych wersji nie przewiduje.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...