Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Jak najszybciej nauczyć latać się helikopterem ?


Gość kamil40013

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. Mam problem z lataniem helikopterem. Za każdym razem kiedy chce gdzieś polecieć rozbijam się. Możecie podać jakieś sposoby aby szybko nauczyć latać tą maszyną ?

Opublikowano

też nie umiem są jakieś tuty?

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Opublikowano

Latać to ja umiem. Ale zabic kogos to katorga :D. Porada do latania. balansuj W i S w sensie trzymaj W i naciskaj S ale co jakis czas jak chcesz zmniejszyc wysokosc. ja tak latam :D

Nie tyle groźny jest rosyjski czołg, co jego pijana załoga.

 

Opublikowano

A co w tym trudnego? Skręcasz A i D. Myszką przechylasz maszynę. S i A przyśpieszasz i zwalniasz. Trening i podstawy fizyki xD

50 postów - jest

100 postów - jest

Opublikowano

Helikopterem to ja sie nauczylem latajac sam , Latam na w,a,s,d i strzalki i spacja ogien :)

W:unosisz sie w gore

S:Opadasz w dol

A:Obracasz sie w lewo

D:obracasz sie w prawo

Strzalka w gore:Pochylasz dziub w dol i lecisz szybciej

Strzalka w dol:Pochylasz sie do tylu

Strzalka w lewo:Pochylasz sie w lewo

Strzalka w prawo:Pochylasz sie w prawo

Spacja:Strzelasz

TO JEST JAKO PILOT :)

Bo jako pasazer to ja tylko myszki uzywam xD

 

Tyle moge ci pomoc Ale musisz sam sprobowac bo niekazdy lubi latac na klawiaturze :)

Opublikowano

Ja zdecydowanie preferuję myszkę.

Polecam ci Kanały na Conquest 32/32 i trenuj,trenuj i jeszcze raz: trenuj :D

Często gram na tej mapie na kilku konkretnych serwerach, i jak wbije taki co Ptaszkiem ma staty 148:0 To mnie nie raz taka ku*wica bierze że mało co kompa nie rozwalę jak mnie taki zrespkilluje po raz 10.

/link poza MPC

Opublikowano

Mozesz rowniez poszukac serwerow "AIR Map" i na nich grac ;) jezeli masz kolege do trybu kooperacyjnego to 2 misja (Ogien z nieba) jest z helikopterkiem i ja wlasnie tam sie nauczylem latac :)

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...