Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Jakie konto wybociles ? i brak bana :)


dsajbih89

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja od nowa gram (scrackowany pbdo-bot)

 

w 3 tyg:

31 pp

45 lf3 ( nie sprzedaje bo i dla peta sie przyda)

36 bo2

apis

8 irków

pet

4 hangary

aegis

4319 kluczy

 

lata 24/7 :D

 

 

 

 

jak tam u was biedaki ?

evil

Opublikowano

a o jaki scrakowany pbdo-bot ci chodzi o xbot?

Posiadam free PBDO_Bota, chcesz pisz na pw.

Oferuję forum klanowe do darkorbit, chcesz? PW

Zawszę liczę na lajka, ciebie to nie kosztuje, a mi to daje chwałę

Opublikowano

coś ci nie wierze, że w 3 tygodnie takie coś

na same twoje klucze i aegisa musisz zbierac 13.000 uri na godzine, a jeszcze doliczając lf3, bo2, peta to 15.000uri/h

+ PP to 18.500 uri/h

nie sądzę że tyle wyciągnąłeś

jak na moje ten temat to bezsensowna reklama xbota lub ktoś zrobił nowego cracka pbdo bota...

Opublikowano

zrobisz konto ale nie takie jak podałeś... na same twoje klucze które podałeś potrzeba 6.478.500 uri a ty podałeś że uzbierałeś 3.024.000 uri więc ściemniasz że takie konto masz

Opublikowano

Pomyślałes o galaxy gates i wrotach ?!

 

a pomyślałeś ile mu zajęło robie wrót zanim zdobył takie wyposażenie?! gdyby wrota robił by tyle uri nie zdobył!

zastanów się teraz ty czy pomyślałeś?!

Opublikowano

zrobisz konto ale nie takie jak podałeś... na same twoje klucze które podałeś potrzeba 6.478.500 uri a ty podałeś że uzbierałeś 3.024.000 uri więc ściemniasz że takie konto masz

 

kluczy nie wliczylem bo nie widze takiej potrzeby xD

Opublikowano

wtedy by nie zdążył z boxami. jak by gg robił przynajmniej 2 miesiące by zbirałby a nie....

Posiadam free PBDO_Bota, chcesz pisz na pw.

Oferuję forum klanowe do darkorbit, chcesz? PW

Zawszę liczę na lajka, ciebie to nie kosztuje, a mi to daje chwałę

Opublikowano

Chcecie się chwalić, to chwalcie, ale nie offtopujcie...

 

20 Lf4, Apis, 26pp z 13, w miesiąc jakoś. Nie jest źle :)

 

a o jaki scrakowany pbdo-bot ci chodzi o xbot?

 

O crackach nie rozmawiamy na tym forum.

 

coś ci nie wierze, że w 3 tygodnie takie coś

na same twoje klucze i aegisa musisz zbierac 13.000 uri na godzine, a jeszcze doliczając lf3, bo2, peta to 15.000uri/h

+ PP to 18.500 uri/h

nie sądzę że tyle wyciągnąłeś

jak na moje ten temat to bezsensowna reklama xbota lub ktoś zrobił nowego cracka pbdo bota...

 

Da rade nawet po 20+ zbierać.

 

@Down

Vega FS to w 1 dzień można zrobić, potem spearhead to z 2 dni.

Fakt, za dużo jak na 3 tygodnie wymyślił, ale ogółem da rade po 20k zbierać :)

Opublikowano

(...)

 

 

 

Da rade nawet po 20+ zbierać.

 

napisał że to nowe konto więc najpierw musiał zdobyć szybki statek i do niego FS a bez tego nawet z podwajaczem itp by nie dał tyle rady

Opublikowano

ja od nowa gram (scrackowany pbdo-bot)

 

w 3 tyg:

31 pp

45 lf3 ( nie sprzedaje bo i dla peta sie przyda)

36 bo2

apis

8 irków

pet

4 hangary

aegis

4319 kluczy

 

lata 24/7 :D

 

 

 

 

jak tam u was biedaki ?

evil

 

 

Na moje oko to jakieś 2miechy góra 3 bocenia .

Macie jakiś problem z czymś piszcie na PW@@ ;) sygnaturka03800x200.png

Opublikowano

39PP

Aegis,golec ,vega, leonek, citadel

24 lf4, 14 havocków ,

Pet , kamyk 3, zbieracz surek i boxów 3 , namierzanie 3 , combo 3 , 12 protokolów radarowych

6mln x3 ,1,6 mln x3 , 1,2mln x4 , 93k rsb , w chuj rakietek i min 450 empów

2mld pd , 21mln powazki

Wszystkie dresy

 

i jeszcze aktualnie 532 klucze ;]

 

latam od 3 miesiecy z tym ze konto dostalem i na nim bylo 300 mln pd i 8 irkow

11.12.2012 - 15:07 Drone destroyed x10

 

 

No pięknie ;/

Opublikowano

bez żadnych podwajaczy w miesiąć

Fulka:

5 hangar ; statki: aegis, golec, vega, leonov, spearhead,

drony: 8 irys 1 apis

lasery: 6 lf-4, 31 lf-3

osłony: 25 bo2

częśći do kronosa: 20

dresy: 2 havoc, 2 hercules

:ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja: :ninja::ninja: :ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja:

Opublikowano

Ja na pl1 na podwajaczu profilu pod zbieracz + peta full radary i wydobywcze 6 radar 6 wydobywcze na podwajaczu zbieram w 1h po 17k na mapie x-5 więc sądze ze na mniejszych serwerach na 4-1, 4-2, 4-3 mozna uzbierac do 25k /h przypominam na mniejszych serverach ;)

Opublikowano

Leci 3 miesiąc.

Spearhead, Goliath Solace

21 lf3, 16 bo2

8 irków

2 x Alfa, 2 x Beta, 2 x Gamma, 1 x Delta, składam epsilion

Wszystkie dodatki i designy (z handlu)

5 PP

nie które drony na 2,3,4,6 poziomie (jak było 25% taniej to ulepszałem)

Hellstorm 2 na 4 poziomie

 

Puszczane po ok. 8 godzin dziennie. Bez podwajacza. Na x-1

Opublikowano

U mnie idzie 4 miesiąc.

1 Hangar Goliath: Venom, Diminisher, reszta designów z handlu, 2 hangar Aegis

Design Złotej Vegi

Lasery: 38 LF3, 9LF4

Osłony: 23BO2

Alfa, Beta, Gamma, Zeta(27x)

Wszystkie dodatki z handlu, CLO4K-XL x3

8 Iris(6lvl), 1 Apis(6lvl), 1 Zeus(6lvl), 8xHavoc

P.E.T. 13lvl Mechanizm Lokalizacji 3lvl, Mechanizm Zbierania Surowców 3lvl, Protokół Radarowy 3lvl, Mechanizm Kamikaze 2( bo 3 zbyt często pudłuje)

Amunicja: x2 2,2mln x3 635k, x4 330k PLT 2021 25k, PLT 3030 5,5k, Miny ACM 3k( Smart lub Stabilna 300)

Formacje dronów: Strzały, Żółwia, Szewronu

HIHG-Tec Precyzja Rakiet, 45 Części do Apisa, Zeus 0

41 Punktów Postępu, Cały górny i dolny pasek, bez Mechatroniki( tylko 1 PP)

Grube Lasery i 12% Więcej PD za alieny.

Opublikowano

Na cz3

vega, aegis, full lf-3, irków, bo-2, speeda.

Pet 3 lev :x, kamyk i handel.

Parę wrót zrobionych, formacje za kredki, full designów vegi.

 

0 warnów i bana :D

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...