Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GoldCraft [Dedyk] [10 slotów] [Surv+Frakcje]


NasuBAN07

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngGoldCraft - jedyny w swoim rodzaju!Diamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: f20.owncraft.pl:25022

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 10

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

pl%20w%20grze%20

1337425578-U363900.png

[Właściciel] nasuban, [Admin] Grzywka88

1337425590-U363900.png

Szukasz serwera, na którym jest ogarnięta administracja? Taki, który nie padnie po 3 dniach? To dobrze trafiłeś! GoldCraft jest właśnie dla Ciebie! Przekonaj się sam i wejdź na serwer!

 

 

1336669726-U363900.png

eJzzSywuTUrMU9BVKMhPL8rPTU5UKE4tKk8tOry5

Opublikowano

UWAGA!! Ważne info dot. serwera!

 

 

Dzisiaj, tj. 29.09 o godzinie 23:00 zostały wprowadzone następujące bonusy:

 

- 30% szans na dropnięcie kilku butelek expa z agresywnych mobów! (4 butelki)

 

- Gdy zniszczymy szkło kilofem, wypada szkło, a nie nic!

 

- 25% szans na dropnięcie kilku Netherowych brodawek z Netherracka! (3-4 sztuki)

 

- Gdy zniszczymy rudę złota lub srebra, wypada od razu sztabka!

 

- 0,75% szans na dropnięcie DIAMENTU z kamienia! (1 sztuka)

 

To by było na tyle. Zapraszamy do gry!

:)

eJzzSywuTUrMU9BVKMhPL8rPTU5UKE4tKk8tOry5

Opublikowano

Nie polecam. Dlaczego?

-Prawie wszystko WordlEditem

-Vip zastępuje adma

-"vip-admin" nie miły w stosunku do innych. Właściciel całkiem całkiem.

-Klatki

Ogólnie nie polecam.

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

Nie polecam. Dlaczego?

-Prawie wszystko WordlEditem

-Vip zastępuje adma

-"vip-admin" nie miły w stosunku do innych. Właściciel całkiem całkiem.

-Klatki

Ogólnie nie polecam.

Ok czyli dziekuje nie skorzystam z okazji :P

KrejzooL Poleca NirvaRPG

Opublikowano

@up2 Dzięki za opinię ;>

 

@up Dalej do Ciebie nie dociera? Właścicel miał w tym czasie AFK, a ten Vip kandydatuje znów na Administratora, zobaczymy jak mu pójdzie jutro. Co do World Edita - Jaki problem?

eJzzSywuTUrMU9BVKMhPL8rPTU5UKE4tKk8tOry5

Opublikowano

Jaki problem z WordlEditem? Tzn, że nie zależy wam na tym żeby serw jakoś wyglądał, a ten wasz hotell... Boże pożal się. ja by temu "vipowi" nie dawałam adma.

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

Ostatni post mój dzisiaj w tym temacie, żeby nie spamić - Nie powiedziałem że dostanie adma tylko że KANDYDUJE na admina . Jest różnica , prawda? Może nie zdać tego ;>

eJzzSywuTUrMU9BVKMhPL8rPTU5UKE4tKk8tOry5

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...