Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Błąd]Przez packa modów do gry nie m oge wejść


Skipper_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie problem w tym że ja chiałbym mieć te mody bo się bardzo przyzwyczaiłem do nich mody to:

Pack od Scoobanego+

Zoom arta

Zoom

Nowy celownik dla arty

Odgłosy pingwinów z madagaskaru

i to wszystko

W paczce jest:

Nowy Damage panel

Celownik

Nowe ogłosy wystrzałów silnika itp.

@2Up

Reinstal duzo mi zajmie a bardzo chiałbym zagrać na tych modach.Na teście również nie działały zreszta nie działały w teście 7.5 także ale w pełnej wersji 7.5 już tak

xxx

Opublikowano

Wszystkie mody skopiowałem z folderu 7.5 do 8.0

Edit:Wywaliłem inne niepotrzebne pliki i dalej nie działa :(

Wie ktoś jak je zainstalować?

xxx

Opublikowano

bierze pliki z 7.5 do 8.0 i dziwi sie ze nie dziala... ja pierdole...

@zeby nie bylo ze offtop to poszukaj tych modow na necie na 8.0

shoob.png

Opublikowano

@Up aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D tyle że... a dobra znajde

PS. moglibyście dać link do celownika który ma scoobany?ten co się kręci i pokazuje ile się przeładowuje pocisk.Z resztą nie powinnienem mieć problemów

OK dobra szukam 2 modów na 8.0:

Celownika do artyleri gdzie pokazuje ile się przeładowuje pocisk[takie dawa po bokach słupki]

Oraz ile pocisków z magazynku mi zostało[np. w pzII to jest 10/10]

xxx

Opublikowano

Znów sory za double posta ale...

te mody które pobralem z wielkiego spisu modyfikacji nie działają...

Poczekaj az beda na 8.0.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Ok wszyscy dostają laike..Chociaż te pliki które przegrałem z 7.4 do 7.5 działały mi a to były te same pliczki :)

Temat Cls.

xxx

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...