Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[300 SLOTÓW][IP : 91.121.136.33:25489][0 LAGÓW]SkyCraft! Serwer dla Ciebie :)


SerwerSkyCraft

Czy podoba Ci się serwer?  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci si? serwer?

    • Tak
      2
    • Mo?e by?
      1
    • Nie (Uzasadnij w po?cie)
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

225617skycraft.png

OPINIA POD TEMATEM NA MPC = BONUS NA SERWERZE!

 

=============================================================================

1346055795__glowneinformacje.png

1346003482__de2zjo.gifAdres IP : 91.121.136.33:25489

1346003482__de2zjo.gifTyp serwera : Survival

1346003482__de2zjo.gifIlość slotów : 300

1346003482__de2zjo.gifPotwory : Tak

1346003482__de2zjo.gifPvP : Tak

1346003482__de2zjo.gifPremium : Nie

1346003482__de2zjo.gifBiała lista : Nie

1346055890__zalogaserwera.png

Właściciel - AvaterysPL

HeadAdmin - KoMaR1911

Administrator - Gunia

Moderator - Casillas

Moderator - MiisieeeK

1346055924__dodatkoweinformacjeo.png

- Serwer stoi na dedykowanej maszynie z 16GB RAM tak więc nigdy nie będzie opóźnień (lagów)

- Jest możliwość kupna konta VIP

- Posiadamy pełnoletnią, profesjonalną, zawsze chętną do pomocy administrację

- Na serwer są wgrane AntyCheaty tak więc masz pewność, że gra będzie równa

To tylko niektóre atuty SkyCraft!

 

.

 

.

Opublikowano

SERWERA NIE POLECAM NA SPAWNIE GONIA KOLESIE W CAŁYCH DIAX SETACH I STRZELAJA ZE STREFY PVP-ON do STREFY PVP-OFF I ZABIJAJA GRACZY. ADMINISTRACJA NIE OGARNIĘTA

- Na serwer są wgrane AntyCheaty tak więc masz pewność, że gra będzie równa
nie prawda na serwerze można używać x-ray'a ponieważ nie ma anty a skora jest taka dobra maszyna to czemu go nie wgracie NAPRAWDE GORĄCE NIE POLECAM SERWERA
Opublikowano

Jak mi nie wierzysz to twoja sprawa jest taka sytuacja więc jak jesteś jakimś adminem to to ogarnij a nie zaprzeczaj

AntyXRay nie wgram, bo można go łatwo oszukać.

jeśli nie wgrasz anty to nie pisz że gra jest równa bo jedni w 10 minut będą mieć cały diax set a inni uczciwy będą się męczyć kilka godzin i czy to jest równa gra bo moim zdaniem nie.

Wątpię,że jakieś dziecko będzie to potrafiło
ty jesteś dziecko
Opublikowano

Mi też serwer się podoba ;>

Tylko administracja troche do tylka no i brak tego jepanego antyxraya...

I jak na każdym serwerze cioty kampiące przy wyjściu z No-PvP.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...