Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival + frakcje] [ip: s23.csrv.pl:11045] [ZAPRASZAMY]


stolpno

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1346055795__glowneinformacje.png

14.gifNazwa Serwera : Skill Craft

14.gifIP Serwera : s23.csrv.pl:11045

 

1346055851__podstawoweinformacje.png

1346003482__de2zjo.gifSloty: 40

1346003482__de2zjo.gifRodzaj: Survival

1346003482__de2zjo.gifTyp Serwera: VPS

1346003482__de2zjo.gifWhite-List: Nie

1346003482__de2zjo.gifPremium: Nie

1346003482__de2zjo.gifNether: Tak

1346003482__de2zjo.gifPvP: Tak

1346003482__de2zjo.gifZwierzeta: Tak

1346055890__zalogaserwera.png

[Właściciel]

Becker

[Prezes]

POLDI

[Moderator]

m0nster1

[Moderator]

machyna

1346055924__dodatkoweinformacjeo.png

Witam. Chciałbym Wam przedstawić sieć serwerów Minecraft -

Serwer Dla Ciebie. Serwer istnieje od ponad tygodnia gracze są z niego zadowoleni. Miła i ogarnięta administracja umila nam grę.

工 レo√乇 ㄚ◯

Opublikowano

Już mówiłem wcześniej server się podoba zwłaszcza ze nie ma komendy spawn bo wtedy jest trudniej!

 

A bonusiki będą za opinie?

postaramy się coś zdziałać zapewne bedą jakieś bonusiki jak to ty nazwałes ; )

工 レo√乇 ㄚ◯

Opublikowano

Może diaxy to nie bo to bedzie za łatwo ale zawsze cos się na serwer przyda jakieś drobiazgi na start ; )

工 レo√乇 ㄚ◯

Opublikowano

Jak sie serwer rozkreci to prawdopodobnie kupie Vipa bo wiecej Bedzie Walił i expiarka to dobra rzecz !

 

tak Vip ma 30% wiecej bije z miecza /spawn /warpexpiarka i jeszcze pare ciekawych ale wkoncu to Hard

工 レo√乇 ㄚ◯

Opublikowano

Admini nie tyle co fajni ale traktuja wszystkich równo mianowicie nie dawają itemów bo to ich kolega myśle ze ogarnieci wbije dziś na ts to zobacze :D

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...