Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Next O Jasiu


TomoFly

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pani nakazała dzieciom napisać wypracowanie, które miało by się kończyć zdaniem "matka jest tylko jedna."

Na drugi dzień pani każe dzieciom przeczytać co napisały.

- Małgosiu przeczytaj co napisałaś!

- Mama jest kochana utula nas do snu wyprowadza nas na spacery kupuje nam rowery. Matka jest tylko jedna

- Gosiu 5 siadaj!

W końcu pani przepytała już całą klasę został tylko

Jasiu.

- Jasiu przeczytaj co napisałeś!

- W domu balanga, wódka leje się litrami, goście rzygają na dywan. Kiedy wódka się skończyła matka do mnie: Jasia idź do kuchni i przynieś 2 wódki. Idę do kuchni otwieram lodówkę i drę się z kuchni

- Matka jest tylko jedna!!

 

 

Przychodzi 4 letni Jasiu do taty i pyta:

- jak ja się znalazłem na świecie?

Tata tak myśli co mu powiedzieć.

- Jasiu, bocian cię przyniósł.

Jasiu:

- tato, czemu ty jesteś taki głupi?

Tata:

- Jasiu, dlaczego tak brzydko mówisz?

Jasiu:

- bo my mamy taką fajną mamę a ty pierdolisz bociany?

 

 

Wchodzi nauczyciel do klasy i mówi:

-Wszyscy nienormalni proszę wstać!

Wstaje Jasiu a nauczyciel sie go pyta:

-Jasiu dlaczego wstałeś?

A Jasiu na to:

-No bo mi głupio jak pan tak sam stoi...

 

Jaś pyta mamę:

Mamo a dla czego Kasia ma takie rozcięcie zamiast ptaszka.

Mama odpowiedziała:

Bo jak była mała to spadła na nóż.

Jaś na to:

Ach to babcia spadła na siekierę.

 

Małgosia napisała jak robią kury- cip cip cip cip. Pani mówi do Jasia:

- wytrzyj tablice.

Na to Jasiu:

- ścierki nie ma.

I zaczął lizać. Kiedy wrócił do domu mama zapytała:

- dlaczego masz taki biały język?

Jasiu na to:

- Mamo, wiesz ile cip się nalizałem!

10775.jpg

13394.jpg

32408.png

30549.png

28252.gif

Opublikowano
ta dobre ale mnie denerwujecie tym ze kawaly sie powtarzaja niektóre

 

 

w kazdych temacie o kawałkach tylko spamisz ze niektóre już były, kurwa specjalnie dla ciebie nie bede przeszukiwał całego forum i patrzył czy już takich nie ma. Nabijasz kurwa tylko posty jak ci sie cos nie podoba to wypierdalaja i juz mnie nie wkurzaj

10775.jpg

13394.jpg

32408.png

30549.png

28252.gif

Opublikowano

Dobre :D a zwłaszcza to o mamie :P

zalmicie2.png

Gdyby Turcji nie było Silkroad Stałby 4ever

A Turaski Doładuwują Konta Ryżojadom z Joymaxu

A my MPC Forum Nie tolerujmy Turasków i Ryżojadów ^^

Admin Cienia
Opublikowano

W takich tematach macie dostęp do postowania lecz to nie powód by w każdym pisać na chama, (Piszę to do każdego użytkownika z osobna który tak robi.)

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...