Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SERVER SURVIVAL + FRAKCJE. 20 SLOTOW JAK NA RAZIE :D NIEDLUGO WIECEJ .


Neathir

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Strasznie się nudzisz? Chciał byś, aby czas ci szybko zleciał?

Zagraj na naszym serverze. Proponujemy super zabawę, wspaniałą

administrację, i wiele wiele więcej. Wbij i sam się przekonaj.

 

 

1337425554-U363900.png

 

IP - s13.mineserv.eu:14933

TS - ts.polskipingwin.com.pl

Status: ON

Sloty:20

Potwory: ON

Zwierzęta: ON

Nether: ON

PVP: ON

Potwory: ON

Premium: OFF

Whitelista: OFF

 

1337425578-U363900.png

HEAD ADMIN:

- Neathir

- PyrekMan

 

ADMINI:

- JoeMaster2k

 

 

A TUTAJ PARE ZBĘDNYCH KOMEND POTRZEBNYCH DO GRY :

 

/f create NAZWA_FRAKCJI - tworzenie frakcji.

/f desc TEKST - edycja opisu frakcji. (Kiedy ktoś wchodzi na teren frakcji, wyświetlany jest jej opis)

/f leave - odejście z frakcji.

/f join Nazwa_Frakcji - dołączenie do frakcji.

/f invite NICK - zaproszenie użytkownika do frakcji.

/f kick NICK - wyrzucenie danego gracza z gildii.

/f title NICK TYTUŁ - ustawienie komuś tytułu w frakcji.

/f c f - czat frakcyjny.

/f c p - czat publiczny. (Domyślny czat)

/f c a - czat sojuszu. (Widzą go frakcje, które są w sojuszu ze sobą)

/f claim - zajęcie terenu dla frakcji.* UWAGA: Tereny są wyznaczane automatycznie przez plugin, gracz tego nie robi.

/f unclaim - usunięcie danego terenu z frakcji (po prostu zostaje ten teren wolny, inni mogą go przejąć)

/f unclaimall - usunięcie wszystkich terenów frakcji.

/f ally Nazwa_Frakcji - wysłanie prośby o sojusz do danej frakcji.

/f neutral Nazwa_Frakcji - wysłanie prośby o pozycję neutralną do danej frakcji. (Domyślnie jest to ustawione)

/f enemy Nazwa_Frakcji - ustawienie innej frakcji jako wrogą. (Nie potrzebna akceptacja drugiej strony)

 

/sethome - ustawienie punktu teleportu.

/home - teleport do ustawionego punktu po wpisaniu komendy /sethome.

 

/m NICK TREŚĆ - wysłanie prywatnej wiadomości do danego gracza.

 

NIEDLUGO BĘDZIE WIĘCEJ SLOTÓW :D .

Opublikowano

Znaczy server sie dobrze zapowiada, bo jest full codziennie, ale czasami wylanczamy server na taki dluższy okres. Znaczy wyjątkowo dzisiaj byl server wylączony po evencie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...