Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BloodStar - [WOJNY GILDII] PIERWSZY TAKI SERVER W POLSE! DUŻO NOWOŚCI WIELE EVENTÓW !


Marcinosa

  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na naszym serverze ?

    • Tak
      6
    • Nie
      2
  2. 2. Czy nasz Ci si? podoba ?

    • Tak
      6
    • Nie
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie polecam , na start diaxy i admin to sztywniak

 

Jak mnie mam , hejt ... Serwer dopracowalismy przez cala noc. I nawet dzis po poludniu ... wszyscy bugerzy zostali ukarani, wiec nie ma co sie bac. Po 2 nie jestem sztywniakiem... mam trudny dzien. kojarze Cie z serwera, ale nie udostepnie twojego nicku. Poprostu jestes prostym hejterem i nie umiesz docenic administracji ktora probuje za wszelka cene ulepszac serwer. Diaxowego setu juz nie ma. Edytowalismy to i teraz jest kamienne.

 

A teraz startuje calkiem odbugowany i uratowany serwer. Zapraszamy.

Opublikowano

Nie polecam , na start diaxy i admin to sztywniak

 

Poprostu mi Cie szkoda... Serwer jest dopracowywany, widzialem serwer na becie i widze teraz... Wiec zamilcz

 

@EDIT SERWER ON

Opublikowano

Wlasnie dowiedzialem sie , ze o 18;30 bd przerwa by zmienic plugin na OrebfuscatorLite

 

Oplaca sie czekac , lub grac juz teraz :)

 

@EDIT Dowiedzialem sie tez, ze serwer jest oplacony do 2013 :) - na dluzsza mete polecam :)

Opublikowano

Serwer godny uwagi, z administracja mozna posmiac. Duzy + za darmowe vipy ( sciana szczescia ) i serwer do 2013. Serwer polecam :)

34952.png

 

Jeśli do mnie piszesz, to pisz poprawnie

:)

Opublikowano

Serwer nawet spoko, ogarnięta administracja i miło się gra!

Moja ranga:

[Heros]

 

Mój nick w grze: Exodeux

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...