Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dragonoidcraft 2012[Survival z komendami][To coś innego niż zwykły singielplayer]


azuspl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngDragonoidcraftDiamond_%28Gem%29.png

1337427196-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: s1game.slotex.pl:20010

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 10

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337427260-U363900.png

tpa.

1337427292-U363900.png

Zespól na spawnie,Regulamin na spawnie itp...

1337427314-U363900.png

Witam chciałbym wam zaproponować zagranie na serwerze Dragonoidcraft 2012 istniejemy już 3 miesiące a teraz będziemy 4 i chciałbym was zaprosić ponieważ jest to serwer Survival czyli kilka komend Na serwerze są organizowane eventy gdy serwer jest pełny więc zapraszamy i miłego grania admini są bardzo mili spawn ładny ale trzeba uważać aby nie wlecieć do lawy każdy gracz na start dostaje kamienne rzeczy jak miecz,łopata,siekierka i kilof+1 mięsko serwer jest inny niż wszystkie gracz może budować po świecie i szukać przygód więc zapraszamy!to nie jest zwykły survival to połączenie Survival z różnymi komendami nie ma działki serwer się poprwaił jest o wiele lepszy niż kiedyś na spawnie jest No pvp więc nikt was nie zabije Miłego grania na Dragonoidcraft życzy administracja.

Opublikowano

Nie widziałem gorszego serwera!

Na serwerze administracja nie ogarnia, oraz ''muwi'', a nie ''mówi'',

Admin tepa i przez to gracze giną...

Texturepack który jajco daje (zamiast jakiś efektów by ładniej wyglądało itp.)

Nie ma czekania do tepnięcia (Wytłumaczenie: Technik to konfiguruje) jak to jest minuta w pluginie essentials...

Nie można kraść na survivalu (xD)

Chcą wgrać LWC

Spawn z dupy wzięty,

Koło spawnu jest lawa - Łatwo zginąć,

Z spawnu od razu można niszczyć - Brzydko wygląda

-111/10

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Opublikowano

To co pisze UP jest całkowitą prawdą.

Dawno nie widziałem prawdziwego survivalu więc jak ktoś zna jakiś dobry surv bez LWC /spawn /sethome to niech wyśle mi na PW IP serwera.

Z góry dzięki.

1365425281-U294119.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...