Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK][Maszyna 16GB RAM][0 LAGÓW!][40 SLOT]SkyCraft!


SerwerSkyCraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

225617skycraft.png

 

Serwer Minecraft dla Ciebie!

 

1 OPINIA NA MPC = BONUS NA SERWERZE!

 

 

225620info.png

 

Typ Serwera : Survival

Adres IP : 91.121.136.33:25489

Liczba slotów : 40

Potwory : Tak

PvP : Tak

Premium : Nie

 

225637admin.png

 

HeadAdmin - AvaterysPL

HeadAdmin - KoMaR1911

 

Administrator - Gunia

Moderator - MiisieeeK

 

 

225647plug.png

 

 

• AntiCheat

• AntiRelog

• AuthMe

• AutoSaveWorld

• ChestShop

• Citizens

• Essentials

• iChat

• iConomy

• Kino

• MagicCarpet

• MobArena

• MuddersMilk

• OpenINV

• PermissonsEx

• Reservations

• TimeisMoney

• WorldEdit

• WorldGuard

• ZavAutoMessager

 

 

========================================================

Opublikowano

KOLEŚ, Co ty wiesz o moim życiu? zresztą - sam jesteś baranem, dbl reklama + refresh co 5 minut.... gdzie są modzi jak ich potrzeba?

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Opublikowano

Jej co wy takie prezentacje oczo walne robicie.. a tak przy okazji zaraz sprawdzę.

 

Porażka...

Do admina nie można się dostać.

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

Opublikowano

Słuchaj, ja byłem pod nickiem czekom, więc zrozum to downie, chciałem ci zaproponować coś ciekawego dla cb, ale jesteś oporny, i zbanowałeś mnie za to, że prosiłem, abyś wszedł na mojego ts3, bo nawet swojego nie masz.

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

Opublikowano

Jak na pierwszy rzut oka to serwer fajny.

Pogram trochę to rozwinę trochę tą ocenę.

Mój nick : Countek

Możecie mnie poznać po skinie ciasteczkowego potwora w bluzie.

469811415538581269916.jpeg

Opublikowano

GÓwno, bo zobaczył wasze komentarze, proste? Proste. Admini refreshują, i bez karnie sobie stąpią po publikacjach, bardzo małe "wasze" tematy powinny być dawno cls. i ban

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Opublikowano

Nikt z administracji NIE rozdaje itemów.

Masz jakiś dowód?

Nie?

Przykro mi...

A ja jestem człowiekiem opanowanym i kulturalnym ale do czasu... Nie lubię chamstwa. Człowiek napisze temat o serwerze i już źle.

 

/

Opublikowano

Chyba dalej nie rozumiesz, tego że to nie jest SERWER - refreshujesz co sekundeczke - admini tego nie zauważają, myślisz że jesteś przebiegły bo zrobiłeś DBL o niby innym serwie, oh to takie mądre! Napewno przyciągne 5 graczy - pzdr. Przez twoje refreshe inne serwery cierpią - twoi gracze się tutaj nie wypowiadają? masz problem - refresh co 24H.

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Opublikowano

SPAMU? człowieku, spam to pisanie bezsensowych rzeczy, ja piszę opinie o twoim serwie, i administracji - 0 ( Szczególnie Misiek). A i po 2. Teraz odpiszesz na moj post i bedziesz go refreshował co 5 sekund - zgadłem panie mądry?

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...