Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Sugestia] Dodanie nowego działu.


mental1311

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli użytkownicy udzielający się w dziale Metin, oraz moderatorzy będą na tak, to ja również ;).

91041133664860587265.png
Created by

Opublikowano

Ja jestem na nie, nie popieram robienie subfor w subforach.

-.- twoja odpowiedź to "nie, bo nie" ..

Jeśli jest to przydatne, to nie ważne czy będzie subforum w subforum ..

91041133664860587265.png
Created by

Opublikowano

Jeśli użytkownicy udzielający się w dziale Metin, oraz moderatorzy będą na tak, to ja również ;).

 

Po tej twojej wypowiedzi stwierdzam, że w ogóle nie masz własnego zdania i jesteś zależny od innych.

 

Mi ten pomysł się nie podoba. Starczy tyle subfor co jest. Jak ktoś chce znaleźć jakiś temat to używa opcji "szukaj".

jesse_pinkman_v2_by_seb3tears-d5s8er0.pn


Gold Member | Blue Member | exModerator Counter-Strike

Opublikowano

-.- twoja odpowiedź to "nie, bo nie" ..

Jeśli jest to przydatne, to nie ważne czy będzie subforum w subforum ..

 

Nie popieram z tej przyczyny, że są spisy. Po coś one są prowadzone, od czegoś są ich autorzy i modzi. Ja nieobeznany z metinem potrafie znaleźć wszystko, jak ktoś mnie prosi na gadu, więc dla chcącego nic trudnego.

Opublikowano

Po tej twojej wypowiedzi stwierdzam, że w ogóle nie masz własnego zdania i jesteś zależny od innych.

 

Mi ten pomysł się nie podoba. Starczy tyle subfor co jest. Jak ktoś chce znaleźć jakiś temat to używa opcji "szukaj".

 

Mylisz się, otóż mam własne zdanie, jednak nigdy nie grałem w Metina i nie będę grać w niego, z czego nie wchodzę w ten dział, jeśli jednak się to przyda dla osób udzielających się tam, to jestem jak najbardziej na Tak.

Pomyśl, użycie rozumu nie boli ;).

91041133664860587265.png
Created by

Opublikowano

Wszystko możesz dodać za pomocą np.: [TuT]Nowa mapa na serwer

 

Nie będziemy tworzyć w dziale Metin2 kolejnych subforum.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...