Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] mod pandora


mich9931

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam .Mam problem z modem zmiana bonow chodzi caly panel tez ale nie chodzi mi /mobber ani bot .U brata chodzi wiedz skopiowalem od niego calego metka i przerzucilem do mnie na lapka i juz nie chodzi co mam zrobic pomocy :))

Opublikowano

1. Zainstaluje oprogramowanie .NET Framework 4.

2. Wyczyść pliki i rejestr programem CCleaner.

3. Zainstaluj od nowa klienta, a następnie pliki moda.

haMac ML 10.8.3 - Intel Core i3 ; Nvidia 9 Series ; HyperX ; Gigabyte


Opublikowano

Zainstaluj najnowszego klienta metin2.pl, spatchuj go, zainstaluj najnowszego kamera, odpal przez connect helpera.

haMac ML 10.8.3 - Intel Core i3 ; Nvidia 9 Series ; HyperX ; Gigabyte


Opublikowano

Przeskanuj cały system antywirusem ( np: wykorzystaj darmowego eseta na 30 dni, avas lub avg ) i zrób ponownie to co napisałem wyżej tylko na osobnej partycji ( nie na tej, na której zainstalowany jest os ). Jeżeli to nie pomoże to pozostaje format systemu + świeża instalka.

haMac ML 10.8.3 - Intel Core i3 ; Nvidia 9 Series ; HyperX ; Gigabyte


Opublikowano

Tez mam taki problem zawsze po robieniu formata ale wiem co zrobic zeby dzialaly Ci te funkcje. Musisz sciagnac to

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?displaylang=en&id=29

 

skana nie daje bo to z oryginalnej strony Microsoft

Licze na like :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...