Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] telefon


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :) Chciałbym aby mi ktoś polecił jakiś telefon. Oczywiście smartfon. Zależy mi w nim najbardziej na Wi-Fi ( to chyba mają już wszystkie, no ale.. ), dużo pamięci ewentualnie karta pamięci,mocne głośniki, duży wyświetlacz, na aparacie foto mi nie zależy bo praktycznie nie używam, no i android. Chcę zmieścić się w kwocie 400zł. Proszę o coś sprawdzonego. Tak od siebie to zastanawiałem się nad SE Live with Walkman.

Opublikowano

Po co mu polecacie marne x8 czy Wild S skoro może mieć o niebo lepszego LWW , albo jak dobrze poszuka na allegro Neo V.

Nic lepszego w tej cenie nie dostaniesz.

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

Szukaj pęknietych Neo V (byle nie wyświetlacz, ostatnio widziałem w tej cenie, bok cały wyrwany był, koszt ok. 50zł, samemu można łatwo wymienić ;)), WildFire S i LG GT540 (mogę ci sprzedać za 120zł w stanie przeciętnym)

Opublikowano

SE LWW za 350zl dostaniesz w dobrym stanie bez peknietego szkla. Nie czytaj propozycji typu LG GT540, HTS wildfire S czy Xperia X8 bo ich wydajnosc przy systemie android jest tak niska ze nawet plynnosc dzialania aplikacji typu sms czy telefon nie umozliwia plynnego zadzwonienia czy wyslania smsa.

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Opublikowano

SE LWW za 350zl dostaniesz w dobrym stanie bez peknietego szkla. Nie czytaj propozycji typu LG GT540, HTS wildfire S czy Xperia X8 bo ich wydajnosc przy systemie android jest tak niska ze nawet plynnosc dzialania aplikacji typu sms czy telefon nie umozliwia plynnego zadzwonienia czy wyslania smsa.

 

Pamiętam Cię z lgswift.pl, mam więc pewność, że miałeś GT540 w łapach. Teraz edytuj swój post i napisz prawdę ;). Co do reszty, też jestem ciekawy czy je kiedykolwiek testowałeś...

LWW jest dobrą propozycją, ale lepiej dozbierać do neonówki/SGS

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...