Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]M1 czy M2?


MrCzemuJa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc. Mam takie pytanie, mianowicie na fish bocie jest różnica czy łowie w m1 czy m2 ?

Właśnie teraz sobie w m2 troszkę połowiłem, bo w m1 mi konto zbanowali :( (łotry) i powiem szczerze, że rybki jakoś tak nie biorą, ale bardzo szybko lecą punkty wędki, za to w m1 jest odwrotnie, czy to po prostu przypadek?

Grasz w Smite, szukasz party ? Wbij na TS3, na którym znajdziesz wszystko czego oczekujesz od Smite.

Zapraszam! Oto IP: 78.47.23.214

Opublikowano

Według mnie to zwykły przypadek. Nie ma różnicy gdzie łowisz i tak złowienie rybki zależy tylko wyłącznie od szczęścia.

ZAHONnaMPC-1339068796.png

Opublikowano

A gdzie polecacie łowic, tam gdzie GM nie zagląda? Może m3?

Grasz w Smite, szukasz party ? Wbij na TS3, na którym znajdziesz wszystko czego oczekujesz od Smite.

Zapraszam! Oto IP: 78.47.23.214

Opublikowano

Różnica między m1 a m2 polega wyłącznie na tym iż w m2 występują również inne ryby np. węgorz.

Punkty wędki zupełnie są przypadkowe.

Polecam łowić pustynia oaza

/Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

A gdzie polecacie łowic, tam gdzie GM nie zagląda? Może m3?

Tutaj jest link do poradnika w którym jest mowa w jaki sposób można łowić ryby wszędzie. Można np. łowić ryby w piekle lub na pustynie.

http://www.mpcforum.pl/topic/703980-tutjak-owi-wszdzie-prawie/#entry5091168

ZAHONnaMPC-1339068796.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...